Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Paweł Polakiewicz Anna Cyran (4766 niezalogowanych)
206 Postów

(20cm)
Stały Bywalec
dziewczyna szamana napisał:
z tego co ja wiem to obecnie mozna jezdzic tylko 3 miesiace na polskich blachach...nie slyszalam zeby cos w tej sprawie sie zmienilo...
pozdrawiam


Mógłbym coś powiedzieć jak to jest w przypadku rowerów, ale jeśli chodzi o auta to z tego co tu mój poprzednik napisał przed edycją NA PURPUROWO, to rozumiem, że się nie da...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(petro6)
Początkujący
a wyksztalcenie z inteligencja ida w parze
alez blyskotliwe posty sie tu pojawiaja ,pomijajac cala dyskusje autorka tego tekstu blysnela z.......a inteligencja,naprawde az powala z nog
'droga Kolezanko wyksztalcenie a inteligecja sa blisko siebie i zarazem tak daleko jak slonce od ksiezyca
mozna byc wyksztalconym chamem! i aølbo inteligetnym gosciem po jakiejs tam szkole wcale nie wyzszej czuc troszke zasciankiem i POLSKA B ale coz taka juz uroda nas POLAKOW, a szkoda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
gabriel napisał:

Suma sumarum ...średnia jest taka jak napisałem i powtóżę ...statystycznie można jeździć jeden rok...

Gdybyś tylko troszeczkę pomyślała logicznie i porównała to co pisze na stronie toll .to Twoje dalsze informacje były by pełniejsze i bez debilnego komentaża ...

jeśli już się czepiasz prawie wszystkich, to naucz się pisać po polsku zgodnie z zasadami gramatyki i ortografii
pisze się: POWTÓRZĘ, KOMENTARZA i JEST NAPISANE

lituję się dzisiaj nad ...WTÓRNYMI ANALFABETAMI... a takim Kimś właśnie dzisiaj jesteś Ty . Mało tego jeteś arogancka i chamska ...

a wtórny analfabeta to również ten, co nie zna gramatyki i ortografii, że się powtóRZę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Antoni Perez
(PeReZ)
Stały Bywalec
Sethur napisał:


Ubiegajac tych, co zaraz wymysla (zly!!) 36% podatek... to ile kto podatku placi opiera sie wylacznie o to, co ten ktos robi ze swoimi pieniedzmi.. Nie znam nikogo, kto placilby wiecej niz 28%...:P


A ja płaciłem więcej niż 50% podatku. Jak chcesz to podam Ci moje dane ze Skattelister na privie to sobie sprawdzisz. To tak, żebyś wiedział, że w Norwegii masa ludzi płaci więcej niż 36% podatku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok