Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Sara Łabędzka (7608 niezalogowanych)
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
ja na kawę też się mogę pisać, ale na ciacho to już niezazbytnio (ciacha mi nie służą , a szkoda, bo lubię). my wracamy w pierwszej dekadzie stycznia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Arkadiusz Rolinski
(roleks77)
Wiking
Mieszkam z dwoma kolegami na Horsoy,niedaleko Bergen i tez bym sie poznakomił z rodakami,prócz ryb nie mam zbyt wiele atrakcji w tym regionie-czekam na odzew biało-czerwonych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Agne Agne
(ITS ME)
Wiking
Witam po Swietach Co myslicie o spotkaniu w nastepny weekend czyli 15 stycznia?? Mysle ze sobota bedzie najodpowiedniejsza Pisac jesli pasuje:d Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
mi z grubsza pasuje, z tym że ja nie piszę się na godziny późnowieczorne czy nocne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
aż mi głupio to napisać, ale jednak mi nie pasuje ta konkretna
może jakiś inny dzień? piątek 21. na przykład albo następna sobota?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Agne Agne
(ITS ME)
Wiking
Chyba jednak musimy to przelozyc bo i tak oprocz nas nikt nie napisal, wiec moze jeszcze nie powracali pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Arkadiusz Rolinski
(roleks77)
Wiking
Szybko rezygnujecie,a szkoda-w niedziele wybieramy sie z kolegami do polskiego kościola,tam też mozna po mszy cos blizej ustalic,do zobaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Ilona
(Ilonaa)
Nowicjusz
ITS ME napisał:
Chyba jednak musimy to przelozyc bo i tak oprocz nas nikt nie napisal, wiec moze jeszcze nie powracali pozdrawiam Witam ja tak jak już wcześniej wspominałam w No zawitam 23,mam nadzieję że nasze spotkanie jednak dojdzie do skutku Pozdrawiam wszystkich!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jakub K
(Engineer)
Wiking
Ja jestem generalnie na zawolanie, wystarczy rzucic terminem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Patryk xxxxx
(inviduality)
Wiking
HEJKA! JA TAKŻE SZUKAM ZNAJOMOŚCI W BERGEN, WRACAM DO BERGEN 16 LUTEGO JESTEM FRYZJEREM I PRACUJE NA ASANE Może jakieś spotkanko??? Wracam więc będę się nudził, potem dojedzie moja narzeczona więc i ona przyłączy sie do spotkań. Mogę się dołączyć jak tylko dojadę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok