mysle ze po swietach bo jedziemy do poslki
wiec jak wrocimy wszyscy to mzna jakies spotkanie zrobic ;D im wiecej osob sie zglosi tym lepiej
15 Lat, 6 Miesięcy temu
1 NOK
Masz lub wynajmujesz dom lub mieszkanie w Norwegii? Pożar, włamanie czy inne zdarzenia losowe mogą przydarzyć się każdemu. Nie ryzykuj utraty dorobku Twojego życia i ubezpiecz się. >>Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się jak łatwo i tanio ubezpieczyć dom w Norwegii.<< Masz pytanie? Zadzwoń: + 47 21 956 392