WITAM PANIE I PANOWIE potrzebuje sie dowiedzieć kto może kożystać z auto pasa ponoć trza najpierw załatwić pozwolenie na jezdżenie a potem dopiero auto pas jak to jest z góry dzięki
15 Lat, 8 Miesięcy temu
1 NOK
Zostałeś poszkodowany w wypadku samochodowym w Norwegii? Doznałeś obrażeń lub zostałeś narażony na utratę dochodu? Sprawdź, czy masz prawo do odszkodowania! Skorzystaj z porady prawnika już dziś Możesz starać się o odszkodowanie, jeżeli uczestniczyłeś w wypadku komunikacyjnym z nie swojej winy. Nie ma znaczenia czy byłeś kierowcą, pasażerem, pieszym, czy rowerzystą. Wystarczy, że ...