Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuję młodych mamusiek z Indre Arny :):) - Norwegia

Czytali temat:
Janusz76 (1306 niezalogowanych)
51 Postów

(ewelina00072)
Nowicjusz
Witam!
Może któraś z mam jest zainteresowana spotkaniami na spacerkach bądź kawce. Mój synek ma 8 miesięcy. Jest grzecznym i pogodnym dzieckiem na pewno chętnie pobawi się z kolegami bądź koleżankami
Synek nie ma kontaktu z dzieciakami, a ja z Polkami( sami mężczyźni nas otaczają. Wiem że w mieście mieszka dużo polaków oraz na wyspach przyległych do miasta, niestety o przeprowadzce nie ma mowy, a na jeżdżenie po mieście jest chyba za zimno jeszcze, także szukamy na miejscu

Czekamy na odzew
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Beata K
(BeataK)
Nowicjusz
Czesc ja podobnie jak ty mam synka ma rok i miesiac i tez nie ma kontaktu codziennego z dziecmi, ale niestety ja jestem z Fyllingsdalen, ale jak bede miala auto do dyspozycji to moge podjechac na kawke Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów

(ewelina00072)
Nowicjusz
Zapraszamy My także możemy wpaść, mamy auto co drugi dzień tylko nie bardzo wiem jak dojechać na Fyllingsdalen.
Daj znać jak będziesz miała czas się spotkać
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Widze ze wszyscy szukaja towarzystwa Ja tez cierpie na brak kontaktu Z Polkami w okolicy, no a my Ewelina az tak daleko do siebie to nie mamy. Mam 5 minut drogi do Laguny wiec do Ciebie tez nie tak daleko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
aneta,marcin gorka
(marcin aneta)
Początkujący
hej ,ja mam 3 dzieciaczkow (1rok,2latka i prawie5) widze ze wszystkie blisko siebie mieszkamy ,ja na haukelandzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów

(ewelina00072)
Nowicjusz
No więc dziewczyny musimy zorganizować jakieś wspólne spotkanie Może jakiś plac zabaw w okolicy lub centrum handlowe. Co wy na to??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Alicja W
(Alicja)
Nowicjusz
kropcia01 więc mieszkasz nie daleko mnie bo ja mam z 10min samochodem od Lagunen a mieszkam na Fanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Alicja W
(Alicja)
Nowicjusz
Alicja napisał:
kropcia01 więc mieszkasz nie daleko mnie bo ja mam z 10min samochodem od Lagunen a mieszkam na Faniemiało być DO lagunen...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
ewelina00072 napisał:
No więc dziewczyny musimy zorganizować jakieś wspólne spotkanie Może jakiś plac zabaw w okolicy lub centrum handlowe. Co wy na to??

byle nie centrum handlowe ...............bo wasi mężowie zamkną to forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Beata K
(BeataK)
Nowicjusz
No to kilka osob sie uzbieralo, spotkanie jak najbardziej, tylko teraz miesce, ja bylabym za placem zabaw, albo otwartym przedszkolu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok