Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mechanik - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Szymanski Kasia K Pabllo31 famila Poolking JadwigaPOp (4885 niezalogowanych)
1 Post
Poolking
(Poolking)
Wiking
Witam, mieszkam w bergen, mam freelandera 2006, który zdechł, potrzebuję pomocy kogoś, kto jest w stanie pomóc. Auto nie odpala, choć akumulator jest sprawny, kontrolki świecą, a przy odpalaniu tylko puka coś jakby z rozrusznika, raczej go nie podejżewam, bo tylnia szyba wariowała i buczy coś z tyłu, także w moim mniemaniu to zwarcie kabli. Bezpieczniki są ok. Na desce pojawia się też błąd F4 co ponoć oznacza, iż skrzynia padła, ale jej też nie podejżewam. Dojechałem do domu, zgasiłem, a po 2 dniach nie odpala. Wiem, że sezon urlopowy się zaczął i że będzie ciężko kogoś znaleźć, w Bergen jestem do 20 lipca, jeśli jakiś mechanik miałby czas do tego dnia zerknąć na tą moją paczkę byłoby super.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Może tutaj znajdziesz kontakt: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/motoryzacja/warsztaty
Większość jednak widzę z Oslo i okolic
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok