Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norwegia rowerem - Norwegia

Czytali temat:
Marek Kubica czesio. oj tam nazwisko... ANDRZEJ ZYGLEWICZ Kasia K Ewa Adam Kamil Nowakowski Slaw xxx Lukasz Mikolaj Grzegorz Majcher HeartB Marcin C andzia26 deeevil oleana511 (2572 niezalogowanych)
3 Posty
deeevil
(deeevil)
Wiking
Witam.
Na codzien mieszkam w UK i planuje na poczatku sierpnia wycieczke rowerowa po Norwegii zaczynajac od Bergen.
Orientuje sie ktos gdzie mozna zostawic 3 pudla po rowerach, albo czy ktos chcialby uzyczyc swojego miejsca na przechowanie tych pudel na 3 tyg. oczywiscie za oplata.
ewentualnie podac jakis adres i nazwe sklepu rowerowego w Bergen

pozdrawiam
deeevil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Kamil Nowakowski
(Puklus)
Wiking
Myślę ze dało by sie zrobić, pracuje w sykkelsenteret, lars hilles gate 19, to sklep rowerowy, możesz przetrzymać pudła. Lub jak nie sa ze złota wywalić i dostaniesz nowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Nowicjusz
Witam Gdzie chcesz jeździć po NO Może wybrał bym się z Tobą Mam duże auto wiec niekoniecznie Bergen i okolice Zadzwoń 0047 48659181 Grzegorz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
deeevil
(deeevil)
Wiking
witaj
W sumie zmieniliśmy plany, lecimy do Bodo i będziemy smigac po Lofotach.
Co do przyłączenia się do na,s to nie chcę być nie miły i odrzucać zaproszenie na wspólną jazdę, ale jedziemy z żoną i 3 letnią córka w przyczepce rowerowej. Myślę, że wielkich odległości nie zrobimy i nie wszystkim będzie odpowiadać marudzący i znudzony 3letni dzieciaczek i podejrzewam że będziemy wiele nie planowanych postojów.
Mamy doświadczenie na weekendowych wyjazdach i już nie chcemy się dostosowywać do innych z powodu dziecka.
Mam nadzieję że zrozumiesz.
serdecznie pozdrawiam
Bart
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
deeevil
(deeevil)
Wiking
dzieki za info.
zmieniliśmy plany i lecimy do Bodo.
teraz musimy to jakos ogarnąc w tamtej okolicy,
pozdrawiam
Bart
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok