Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

kaplica - Norwegia

6 Postów
jony ...
(aro1)
Wiking
czy może mi ktoś doradzić co można zrobić z pracodawcą to miał mnie zatrudnić legalnie ale mija już 4 miesiąc i cały czas ściemnia ,a teraz na dodatek nie chce wyplacić pieniędzy.. tragedia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A myślisz, że on ma pieniądze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jony ...
(aro1)
Wiking
prowadzi dużą budowe to wydaje mi się że chyba ma z tego jakieś pieniądze..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
w cywilizowanym świecie, to aby mieć jakieś pieniądze z budowy, to trzeba ją ukończyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jony ...
(aro1)
Wiking
do tej pory też myślałem że to cywilizowany kraj ,ale z każdym dniem mam odmienne zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
żaden poważny pracodawca nie zatrudni nawet na dzień pracy bez umowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jony ...
(aro1)
Wiking
teraz już wiem, że poważny to nie jest , ale łudziłem się ,że może się to zmieni..tylko za późno się obudziłem i dlatego chcę z tym coś w końcu zrobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a to Polak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jony ...
(aro1)
Wiking
nalepsze ,że norweg.. myślałem chociaż tu jest normalnie ,ale wyjatki trafiają się jak wszędzie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
aro1 napisał:
czy może mi ktoś doradzić co można zrobić z pracodawcą to miał mnie zatrudnić legalnie ale mija już 4 miesiąc i cały czas ściemnia ,a teraz na dodatek nie chce wyplacić pieniędzy.. tragedia!
------
Stary numer Polakow od czasu gdy zaczeli budowac jaskinie nad Wisla. Zatrudniali na nielegalu neardentalczykow, potem im nie placili, ci nie mogli zaopatrzyc sie w Biedronce i powoli wyzdychali z glodu, a ten ktory sie upomnial dostal w leb. Czeka to i Ciebie z ta roznica, ze w gre chodzi o KIWI.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok