Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

njtańszy dostarczyciel energii - Norwegia

20 Postów
Tomasz Chrząszcz
(chrzaszczu)
Wiking
Witam jaki jest najtańszy dostarczyciel energii elektrycznej z którym warto podpisać umowę. Proszę o Wasze opinie. Pozdarwiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
chrzaszczu napisał:
Witam jaki jest najtańszy dostarczyciel energii elektrycznej z którym warto podpisać umowę. Proszę o Wasze opinie. Pozdarwiam

Nie wiem jaki jest najtanszy, ja kozystam z Hafslundnett i jestem bardzo zadowolony.
Pare miesiecy temu dzwonila do mnie marketerka z jakiejs firmy dajacej GWARANCJE ze maja najtansza kWh w oslo i po policzeniu wszystkiego okazalo sie, ze placil bym miesiecznie mniej o okolo 90kr... To smiech jakis, nie cala paczka papierosow albo 3 puszki piwa...

A pamietaj ze prad to jedno, oplaty stale to drugie, a przede wszystkim po trzecie i tak musisz placic na nettleie, ktore wynosi okolo drugie tyle co prad. W Oslo (nie wiem jak gdzie indziej) wiekszosc sieci przesylowych nalezy do... Hafslund, wiec i tak od nich fakrure co miesiac bedzie czlowiek dostawal...

A tak cisza, spokoj, raz w miesiacu kazdego pierwszego schodzisz do piwnicy, czytasz licznik, wysylasz netem stan licznika i za pare dni dostajesz fakture za podane przez siebie zuzycie.
Uklad czysty, jasny i klarowny.

No ale oczywiscie moze komus sie oplaca kombinowac dla oszczedzenia 50 czy gora 100kr miesiecznie, ponadto, tak jak pisalem: pisze o sytuacji w Oslo, jak jest gdzie indziej NIE WIEM, NIE WYPOWIADAM SIE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
wiesz janek jak Ci wyliczyla 90 kr mniej to nie jest tak malo, teraz to sie nic nie placi za prad ale zima to bedzie 3 razy wiecej wiec na skali roku wychodzi Ci taniej o te 2,3 tysiace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok