Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rett kopi Bergen - Norwegia

Czytali temat:
M N Dominika Poznanianka Anna O. Krystian G Tomek Agile Robert E. Waldii Waldii Bartosz Żołnowski TOMASZ UCHWAŁ Harper Harper pollypopofficial Dominika Xyz Tomasz Staszkiewicz (4062 niezalogowanych)
6 Postów
Lech Lęgas
(Lechool)
Wiking
Witam
Czy ktoś orientuje się, gdzie mogę zrobić rett kopi w Bergen najlepiej za free? Wcześniej robiłem w Sveio w NAV bez problemu, ale w Bergen od razu z mordą wyrzucają człowieka z NAV, ciekawe co im tam ludzie robią, że są tacy nie mili? (hehe)
Próbowałem już na policji i w ratuszu bez skutku. Słyszałem, że bez problemu można dostać pieczątkę na swoich kopiach, ale w sumie nie wiem gdzie...
Dziękuję z góry za dobre odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
poczta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lech Lęgas
(Lechool)
Wiking
Byłem pytałem, nie robią. Tak samo bank Nordea też nie robi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Michał Małek
(michalmalek)
Wiking
Punkty ksero robią.

A NAV i poczta mają taki obowiązek, więc jak powiedzą Ci że nie robią - poproś o rozmowę z kierownikiem tego burdelu. Od razu się pieczątka odnajduje..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lech Lęgas
(Lechool)
Wiking
Aha to tak to działa, nie wiedziałem To czemu robią z tego taki problem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
od poczatku tego roku rett kopii robi tylko i wylacznie kommuna, oddzial administracyjny, podejdz zapytaj

jesli robia gdzies w NAV czy na poczcie to nie znaja przepisow

sama robilam kilka miesiecy temu i sie troche nabiegalam po sprzecznych informacjach na forach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
milka_milka napisał:
od poczatku tego roku rett kopii robi tylko i wylacznie kommuna, oddzial administracyjny, podejdz zapytaj

jesli robia gdzies w NAV czy na poczcie to nie znaja przepisow

sama robilam kilka miesiecy temu i sie troche nabiegalam po sprzecznych informacjach na forach



w nav mogą, a nie muszą.

www.nav.no/no/Person/Arbeid/Arbeidsledig...%C2%BB%3F.388838.cms


Ja w tym roku wysyłałem dokumenty dwa razy do dwóch różnych banków i potrzebne było rett kopi, w dokumentacji miałem że mogę to na poczcie, banku zrobić i tak też zrobiłem... nie było problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lech Lęgas
(Lechool)
Wiking
Bez problemu zrobiłem w Askøy kommune, nawet bez swoich kopii bym to tam załatwił. Ale w ratuszu w Bergen się nie dało.
Dzięki za odpowiedzi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
iwo j.
(gdanszczanka77)
Wiking
Za pierwszą stronę 10 nok , za kolejne kartki 5 nok od strony - w Centrum przy kościele st. Paul punkt KOPI , możesz sobie nawet wybrać czy chcesz w języku angielskim czy norweskim Robiłam 4 miesiące temu .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Gumi1
(Gumi1)
Wiking
dajcie znac co to za komuna i jaki adres mam sporo dokumentow i nie mge dorwac urzednika panstwowego by potwierdzil mi oryginal bylem juz w;
policja
poczta i to nie jedna
nav
biblioteka
szkola
juz rece opadaja POMOCY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok