Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

poszukuje jakiejkolwiek pracy - Norwegia

Czytali temat:
(2259 niezalogowanych)
8 Postów

(miki71)
Wiking
Witam wszystkich.Mam duży problem. Zostalem bez mieszkania i pracy. Jestem solidny,mam uprawnienia na wozki widlowe,prawo jazdy kat b. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracach remontowo- wykończeniowych.Zrewanzuje sie za pomoc. Mogę robić cokolwiek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
miki71 napisał: Zostalem bez mieszkania i pracy.
Jak to możliwe ?.
Iż tak solidny i sumienny pracownik, stracił wszystko naraz.
Czyżbyś tyrał na czarnucha ?.

Masz norweski nr personalny ?.
Masz konto bankowe w norwegi ?.
Masz własne auto tu na miejscu ?.
Gdzie i jako kto pracowałeś ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(miki71)
Wiking
Witaj.Niestety nie posiadam Norweskiego numeru,konta itd. Auto tak. Jestem w Szwecji kolo granicy norweskiej. Pracowalem w Arvice ma czarnucha i pracodawca zniknol bez rozliczenia sie. Mieszkalem w domu który remontowalem. To tak po krutce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
miki71 napisał:
Witaj.Niestety nie posiadam Norweskiego numeru,konta itd. Auto tak. Jestem w Szwecji kolo granicy norweskiej. Pracowalem w Arvice ma czarnucha i pracodawca zniknol bez rozliczenia sie. Mieszkalem w domu który remontowalem. To tak po krutceI znowu szukasz guza ?.
Mało ci jeszcze.
Ja na twoim miejscu zgłosił bym się do właściciela domu i przedstawił całą sprawę, wszak pewnie ciebie widział jak tam pracowałeś.
Jeżeli zrobiłeś pracę w porządku, a gość jest "uczuciowy" to może pomoże.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(miki71)
Wiking
Tyle tylko ze wlascicielka powiedziala ze zaplacila juz za prace czlowiekowi który zniknol zrobila smutna minę i to wszystko. Musze prubowac znaleźć jakas prace bo żyć trzeba dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok