Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Anna Ulatowska (11646 niezalogowanych)
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Gabriel napisał:
Lindemans napisał:
O ile moge zrozumiec Twoje wieczne czepianie sie innych, ktorzy w Twoim mniemaniu robia cos nie tak, o tyle nie rozumiem, w jakim celu i na jakiej podstawie zmieniasz tytul watka na "odradzam tego kuriera...". Masz jakies osobiste, negatywne doswiadczenia z tym kurierem ? Nie wywiazal sie z umowy ? Nie przywiozl Ci przesylki w umowionym terminie, w jakikolwiek sposob nie wywiazal sie z umowy z Toba ? Czy poprostu bez powodu lubisz robic ludziom "kolo piora" ?
Ależ skądże LindoMalindo ...!!! .
---
Wszystko w Porządku jak u Pana Boga za Piecem ...
---
Tylko od czasu do czasu , Czytamy Tu Na Forum iż Mamy uważać ...!!!
na tego lub owego ...
bo okradł ...
nie dowiózł ...
NA GRANICY ZATRZYMALI I SKASOWALI PACZKĘ NA LICYTACJI ...
---
TRZEBA DODATKOWO ZAPŁACIĆ CŁO
, ponieważ przewoźnik dał DUPY ...!!! .
---
I co wtedy ty Lindo piszesz takiemu "biedakowi" no CO !!! ? .
---
Czy to samo co teraz Mnie , kiedy OSTRZEGAM iż osoba która oferuje przewozy Wartościowe Zakrywa Tablice Rejestracyjne ...
I jest to zgodnie z prawem zwyczajowym Podejrzane .
---



urwa debilu, jak zamawiasz paczkę to chyba pytasz przewoźnika o ubezpieczenie i czy to będzie clił, ma firmę przewozową myślę że, wystarczy na weryfikację.... Cło płacisz zawsze jak zamawiasz paczkę powyżej 200 nok bo taki przewoźnik zgłasza towary jakie wiezie i może to nawet konno wieźć....

Nie pierdol o prawie zwyczajowym, bo ty pitoliłeś o tym że firma przewozowa w Norwegii musi podawać swoje wszystkie dane, a chłop miał wszystkie polskie dane i blachy polskie, nawet mając to, to nic ci nie da. Tym bardziej jakby chłopina chciał wałek zrobić to by wstawił wszystkie zmyłkowe dane numer zastrzeżony ( na kartę) nazbierał paczek i znikł....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Kiedys twierdzil, ze jest prawo pisane i prawo realne (inne niz te pisane )
Gieniusz od wszystkiego, "krawaty wiaze, usuwa ciaze", wszystko wie, wszystkim doradzi
Niestety sam sobie tak jakby...nieradzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Joseph napisał: a chłop miał wszystkie polskie dane i blachy polskie,[/b].
TAaaaaaa ....
Polskie blachyyyyyyyyyyyyy ...!!!
A możesz podać numery tych blach ? .
---
A te dane sprawdziłeś ?
Podał numer statystyczny Firmy ?
A może w Polsce takich numerów nie ma ??? .
---
Oj zakuta pało ,weź idź spać i przestań pieprzyć od rzeczy .
---
Ponieważ gotów jestem uwierzyć iż to krewny , od twojej strony ... !!!

Niemniej dalej szukam pracy w budownictwie i transporcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
giovi2 napisał:

Poza tym, chciałam donieść, wszem i wobec, że sławetna firma transportowa, trudniąca się przewozem osób, z lotniska Sandefiord Torp, poszła po całości i chłopaki latają w firmowych koszulkach i kurtkach. Normalnie pełna profeska.


Szkoda, ze kombinuja z polskimi licencjami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
BiZi napisał:Szkoda, ze kombinuja z polskimi licencjami.
Jeszcze i im się dobiorą do dupy .
Tylko skarbówka czeka aż kwota należności , przekroczy grubo ponad parę milionów koron .
Jak na razie , to drobne kwoty niewarte zachodu ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Gabriel napisał:
Joseph napisał: a chłop miał wszystkie polskie dane i blachy polskie,[/b].
TAaaaaaa ....
Polskie blachyyyyyyyyyyyyy ...!!!
A możesz podać numery tych blach ? .
---
A te dane sprawdziłeś ?
Podał numer statystyczny Firmy ?
A może w Polsce takich numerów nie ma ??? .
---
Oj zakuta pało ,weź idź spać i przestań pieprzyć od rzeczy .
---
Ponieważ gotów jestem uwierzyć iż to krewny , od twojej strony ... !!!

Niemniej dalej szukam pracy w budownictwie i transporcie



krwa znowu kota ogonem odwracasz, polskie blach bo "PL" było na focie,a najważniejsze to że to polska firma a ty czerepie oczekujesz norweskich standardów..... mi te numery niepotrzebne bo to nic mi nie da......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
Nie znalalem sobie kolegi drogi panie. Bo ja zasadniczo kolegow nie szukam. Staram sie tylko obiektywnie patrzec na wszystko. Uwazam ze normalna firma chcaca tu robic interesy powinna udostepnic, swoje dane ew. Referencje i wtedy biznes gladko bedzie szedl i zapobiegnie to glupim dyskusja. Jak potrzebujesz remontu polcam w peni jawna profesjonalna firme krysiak bygg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
A kolegom z branzy ttansportowej zycze powodzenia, prosze o przeslanie oferty cenowej na email i sam niejednokrotnie pewnie chetnie skorzystam. Szukam zetelnej firmy ktora mi regularnie dostarczac moze paczki ze szczecina, juz dwa razy sie zawiodlem. Raz mimo wygorowanej ceny o 3 w nocy paczke odbieralem bo alternator poszedl, tak to bylo nazwane,ale co mnie to, zeby sie wyspac nie bylo mozna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
Dlatego tez majac na uwadze swoje doswiadczenia nie tylko w branzy transportowej, polecam korzystanie z uslug profesjonalnych firm, oferowana niska cena czesto okazuje sie bardzo zludna. Tak samo tu w norwegi jest z polskimi mechanikami samochodowymi ktorzy nimi sa bo dwa razy kolo udalo im sie zmienic. Tu tez mam szczegolnie niemile doswiadczenia. Ale teraz juz mam meczanika(Polskiego). ktorego kazdemu moge polecic. Znalezienie go troche mnie kosztowalo, i nigdy cxasu nie ma, kolejka normalnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
"Ciekawa" dyskusja
a paczki z Katowic do Bergen ktoś mógłby przywozić ?

Te wszystkie firmy, które ogłaszają się, że dostarczają paczki z każdego miejsca Polski i wszędzie, życzą sobie najczęściej żebym podrzucił im swoją paczkę najlepiej gdzieś do Szczecina a potem odebrał ją sobie najlepiej w Oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok