Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
23 Posty
Victor J
(JVP)
Wiking
Poinformuje cie jako pierwszą Aldono
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Osz ty!
Co to ma byc?!
Ni to chlop ni baba!!
Wez usun to zdjecie,przeciez maga tu zagladac dzieci!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Victor J
(JVP)
Wiking
Za to ty wyglądasz jak baba bez cienia wątpliwości. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie, to udzielaj sie na innym forum, na razie to sam sie usuń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Przemowil: Jezus Chytrus z forum !
Niby na jakim mialbym sie udzielac?

Natomiast dla ciebie (i tobie podobnych) mam propozycje forum,godnego udzielania sie:
- bezrobotni 'prawdziwi muzycy' !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
DO NOWEGO TZW. „PROSJEKT KORET”/WOKALNEGO ZESPOŁU/CHÓRU ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KTÓRZY MAJĄ GŁOS I ZDOLNOŚCI WOKALNE. PIERWSZA OFICJALNA PRÓBA W DNIU 23 MARCA O GODZINIE 15.15 W SIEDZIBIE OPERY W OSLO. JEŚLI CZUJESZ ŻE MASZ TALENT ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POKAŻMY NORWESKIM PRZYJACIOŁOM ŻE POTRAFIMY SIĘ INTEGROWAĆ I WSPÓŁPRACOWAĆ W ODRÓŻNIENIU OD POLITYKÓW… ZGŁOSZENIA TELEFONICZNIE LUB NA MAIL : Krzysztof.aureliusz.luczynski@operaen.no mobil: 916 51 044. ŚPIEWAJ Z NAMI , GWARANTUJEMY DOBRĄ ATMOSFERĘ, ATRAKCYJNE WYJAZY, KONCERTY , EVENTY. RÓŻNORODNY (NIE TYLKO OPEROWY) REPERTUAR.JESTEŚMY CZŁONKIEM NORSKE KORFORBUNDET I JEST MOŻLIWOŚĆ BY KAŻDY Z WAS ŚPIEWAJĄCYCH MÓGŁ OTRZYMAĆ DOFINANSOWANIE NA ROZWÓJ. KURSY WOKALNE I EDUKACJĘ. Z A P R A S Z A M Y POLONUSÓW NORWESKICH SZWEDZKICH I DUŃSKICH.
www.facebook.com/korforbundet/photos/a.172255819512604/2343494755722022/?type=3&theater
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
DO UNIKALNEGO EVENTU W DNIU 6 LIPCA 2019 NA ZAMKU TENCZYN (i nie tylko..) CHCIELIBYŚMY „ZMONTOWAC” CO NAJMNIEJ 100 OSOBOWY ZESPÓŁ WOKALNY/CHÓR. POSZUKUJEMY ZAWODOWCÓW ALE I AMATORÓW PO PROSTU LUDZI Z PASJĄ KTÓRZY CHCĄ I KOCHAJĄ ŚPIEW. REPERTUAR ZACNY I TYLKO WIĘCEJ LUDZI NAM TRZEBA.A MOŻE DZIĘKI WAM PRZEKROCZYMY LIMIT WOKALISTÓW POWYŻEJ 100 ŚPIEWAJĄCYH RAZEM OSÓB? ZAPRASZAMY SERDECZNIE

ORGANIZUJE OD 2 LAT PROJEKT SPIEWANIE BEZ GRANIC POPRZEZ MOJE NORWESKIE STOWARZYSZENIE. W TYM ROKU ZALOZYLISMY TEZ STOWARZYSZENIE KULTURY WOKALNEJ W POLSCE I Z OKAZJI 700 LECIE ISTNIENIA MOJEJ UKOCHANEJ MIEJSCOWOSCI TENCZYNEK ORAZ Z OKAZJI 200 LETNIEJ ROCZNICY URODZIN STANISLAWA MONIUSZKI ORAZ Z OKAZJI 100 LECIA NAWIAZANIA STOSUNKOW DYPOLOMATYCZNYCH MIEDZY NORWEGIA A POLSKA POD PRETEKSTEM WARSZTATOW WOKALNYCH I INTEGRACJI NORWESKO POLSKIEJ ODBEDE SIE 4 PRESTIZOWE KONCERTY W ZACNYCH MIEJSCACH MALOPOLSKI. 1 KONCERT 29 CZERWCA W WILLI DOMANSKICH W KRZESZOWICACH. 2 KONCERT 30 CZERWCA NA ZAMKU W NIEPOLOMICACH. 3 KONCERT W DNIU 4 LIPCA W ALWERNI. 4 KONCERT W DNIU 6 LIPCA NA ZAMKU TENCZYN. 5 KONCERT 7 LIPCA W KLASZTORZE W CZERNEJ.6 KONCERT W DNIU 7 LIPCA NA KRZESZOWICKIM RYNKU. IMPREZA TRWA OD 28 CZERWCA DO 7 LIPCA.
ŚPIEWANIE BEZ GRANIC!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram