Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ludzie pomóżcie znaleź prace w Norwegii w Bergen - Norwegia

Czytali temat:
Susanne Zpoligonu Michał Wąsala Tomek Fajny malamimi (3556 niezalogowanych)
2 Posty
Piotr Jurkowski
(Jurek168)
Wiking
Witam wszystkich polaków zamieszkałych obecnie w Bergen. Mam na imię Piotr 32 lata i już nie wytrzymam w tej drugiej Irlandii czyli Polsce. Jest tu syf na maxa i proszę was ludzie dobrej woli pomóżcie znaleźc jakąś prace w Bergen. Budowlanka nie jest moim atutem choc coś swoim życiu szpachlowałem , malowałem itp., ale jeśli chodzi o moje mocne strony to spawanie i montaż mebli kuchennych. Podaje e-maila jakby się światełko w tunelu zapaliło: piojur1@wp.pl Pozdrawiam wszystkich którzy żyją w normalnym i cywilizowanym kraju jakim jest Norwegia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(cristof33)
Wiking
masz male szanse ze ktos ci pomoze, jestem w norwegii od 6 lat i powiem ci tak, albo szukaj przez agencje pracy, albo znajdz przez internet tani hotel, wiez troche pieniadzy na przezycie i jedz w ciemno w okolice stavanger lub oslo i szukaj pracy na gospodartwie to praca od rana do wieczora wiec nikt tam nie chce pracowac ale na poczatek dobra i taka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Susanne Zpoligonu
(zuzkamega)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
żeby tam się zaraz rzucać w dół jechać można ale trzeba się solidnie przygotować i mieć trochę szczęścia, kasa + samochód + konkretny fach w ręku + papiery przetłumaczone na norweski no i albo wóz albo przewóz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
161 Postów
Stały Bywalec
zuzkamega -w koncu jakas bratnia dusza!

pozwolisz,ze bede cytowal twoja metode na pomoc w zalatwieniu pracy,przy kazdej nadarzajacej sie okazji?

takie podejscie to rozumiem - zuch dziewczyna!!

zuzkamegazuch !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(cristof33)
Wiking
zuzkamega a po co sie odrazu rzucac, napewno nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej, pracy jest dosc w norwegii tylko juz ta bardziej niewdzieczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
cristof33 napisał:...pracy jest dosc w norwegii tylko juz ta bardziej niewdzieczna
I W POLSCE , JEST DOBRA PRACA , za godne pieniądze ...! .
---
Tylko , to NAPRAWDĘ ...trzeba coś sobą reprezentować ...!
---
A nie tylko ... rzępolić iż źle ... i be ...
---
Miliony Ludzi pracuje i MA SIĘ DOBRZE ... !!! - budują domy , kupują samochody i Nigdy ...nie byli na saksach ...! .
---
A Inne Miliony ... cały czas szukają Księcia z bajki ... lub gruszek na sośnie ...
I wszędzie im ŹLE ...
Wyjechali do Anglii ... ŹLE ... im tam było ... pojechali do Irlandii ... , też bieda piszczała ... , są w końcu w Norge i to dopiero dla Nich Tragedia ...!!!
---
I gdzie by się nie zjawili , to zawsze dla nich SYF ...!!! .
---
LI Tylko dlatego iż w Polsce , byli zwykłym POPYCHADŁEM ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
cristof33 napisał:
masz male szanse ze ktos ci pomoze, jestem w norwegii od 6 lat i powiem ci tak, albo szukaj przez agencje pracy, albo znajdz przez internet tani hotel, wiez troche pieniadzy na przezycie i jedz w ciemno w okolice stavanger lub oslo i szukaj pracy na gospodartwie to praca od rana do wieczora wiec nikt tam nie chce pracowac ale na poczatek dobra i taka


nooo ty to mu doradziles, trzeba bylo jeszcze napisac mu ze 50 nok bedzie dobre na poczatek ,

nie rob sobie zartow bo jeszcze facet w to uwierzy i tak zrobi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
WIDZĘ iż kogoś ubodła Moja Prawda ... !
Za SZEŚĆ godzin znowu daj MINUSA ...
---
TFU ...
ŻENADA ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
gabriel napisał:
WIDZĘ iż kogoś ubodła Moja Prawda ... !
Za SZEŚĆ godzin znowu daj MINUSA ...
---
TFU ...
ŻENADA ...




hej no bez przesady jestes na permiteringu chyba ...... troche pokory nerwy nic nie pomoga
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok