Witam!
Czy ktoś z was pracuje w firmie Toma? Napiszcie proszę mi swoje opinie. Jak tam z zatrudnieniem w tej firmie?
Czy ktoś z was pracuje w firmie Toma? Napiszcie proszę mi swoje opinie. Jak tam z zatrudnieniem w tej firmie?
1 NOK
Architekt, Oferujemy Państwu profesjonalną i kompleksową pomoc na każdym etapie ubiegania się o pozwolenie na budowę. W szczególności: - sprawdzanie miejscowych warunków zabudowy przed kupnem nieruchomości, w tym możliwości rozbudowy/ inwestycji - projektowanie architektury - przebudowy, domy mieszkalne, garaże itp. - przygotowanie dokumentacji i wniosków do komuny, od pozwolenia do końcowego odbioru - pomoc w kontaktach z podwykonawcami i branżystami - ...