Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam Pracy w Bergen! Pilne! - Norwegia

Czytali temat:
(794 niezalogowanych)
3 Posty
Paweł Adrianowski
(PawelAdrianowski)
Wiking
Witam !
Jestem 25 letni zaradnym facetem który nie boi się pracy i podejmie każde zajęcie w Bergen bądz na wyspie Storebo. Z angielskim nie ma problemu lecz znajomość norweskiego żadna. Proszę o każdą propozycję na adres adrianpawlowski88@gmail.com badz numer 47726958
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
prosze o propozycje???
chyba ci sie cos pomylilo kolego to ciebie zapraszamy na finn.no i zyczymy powodzenia....
tu nikt nie rozdaje pracy jak cukierkow gierek...samemu trzeba szukac i sie starac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
i zrobiles jeszcze jedna nie madra rzecz nie zalacza sie cv do wgladu dla wszystkich...to bardzo nie rozsadne bo sa tam wszytskie twoje dane i ktos to moze albo zmanipulowac albo zrobic z tego inny porzytek albo ty na debili trafisz co beda do ciebie dzwonic i wypisywac pierdoly na pryw tel i adresy !!radze skasowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
PawelAdrianowski napisał:...Jestem 25 letni zaradnym facetem który nie boi się pracy
... podejmie każde zajęcie w Bergen bądz na wyspie Storebo.

Duże mniemanie masz o sobie ...
---
Może to i dobrze ... a może bardzo źle !.
---
Ponieważ jak Można pisać iż się jest zaradnym ...
---
Skoro z takim wykształceniem i dość porządną , wstępną praktyką zawodową ...
ŻEBRZESZ na ogólnym Forum o każde zajęcie ...
---
NAWET już nie o pracę ...!!! tylko zajęcie ... !!!
---
Czyżby aż tak tragicznie , potoczyły się Ogólne sprawy podczas tutejszego pobytu ?

---
Gdybyś był naprawdę zaradny ...
To opisał byś TUTAJ ...
Swój Zawodowy Podbój Norge w Bergen ...
---
I opowiedział , jak tylko z angielskim , znalazłeś adekwatną pracę do wykształcenia , za biurkiem !!! .
---
A ty zwyczajnie żebrzesz ...
TO JAKA TO ZARADNOŚĆ ...!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Paweł Adrianowski
(PawelAdrianowski)
Wiking
Po pierwsze nie jestem Twoim kolegą po drugie zawsze warto zapytać bo może ktoś ze "swojaków" ma coś ciekawego na szybko a jak pytam na forum o pracy znaczy że jestem w desperacji prawda? Zabolało Cie to że zapytałem o prace czy boisz się konkurencji? Nie rozumiem was "polaczków zarobasów" , najchętniej to swoich byście dojechali a dupska masłem wysmarowali obcym. Powodzenia tylko się nie udław tym lepszym życiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Paweł Adrianowski
(PawelAdrianowski)
Wiking
Duże mniemanie o sobie pisząc ze jestem zaradny? To może jednak problem jest z Tobą i brakiem wiary w swoje umiejętności ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Ilona Nowak
(ilona941)
Wiking
Szukasz pracy a telefon wylaczony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok