Witam z racji tego ze zblizający sie sezon zimowy jest moim pierwszym w Bergen, a lubie śmigać na snowboardzie czy orietujecie sie gdzie w niedalekiej odleglości od bergen są stoki narciarskie ??
13 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Witam. Szukamy ciesli szalunkowych / zbrojarzy / betoniarzy do pracy na projektach w Oslo i okolicach. Doswiadczenie min. 6 lat, samodzilnosc wymagane. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie wedlug umiejetnosci i doswiadczenia. Prosimy dzwonic lub pisac bezposrednio do osoby kontaktowej. Osoba kontaktowa : Andrzej + 47 967 49 936 ; bygg.anlegg@gmail.com