Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
ale żeśta chłopaki pocisneli i nie bedzie łosośków ze zniżką,po znajomosci a tu swieta za pasem ajaj..a ja sie tak cieszyłam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
co za dziewczę ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Andrzejewska
(kasiula89218)
Wiking
ZERO WYKSZTALCENIA I UMIEJETNOSCI ZERO PROSTAKI !!! BEDE MADRZEJSZA I JUZ NIE NAPISZE !!!!!!!!! ZEGNAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
znalazla sie uczona i doswiadczona prostaczka ...
jak ktokolwiek ma ci pomoc skoro zachowujesz sie jak rozpieszczona, chamska, arogancka , prosta, glupia dziewucha ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kasiula89218 napisał:
hehe wy chyba murzyni !!!! ja pracowalam w Holandi 2 lata w biurze w Agencji pracy bo znam Holenderski Angielski bardzo dobrze i mialam 2200 euro na reke wiec wy nie wiecie jakie pieniadze mozna zarobic !!!!! i teraz mam wszystko co chcialam i otwieram Biznes a WAM NIECH ZAL DUPE SCISKA BO JA MAM WAS W DUPIE !!!!! PROSTAKI !!!!!!!!!
---
...Skoro to co piszesz , jest prawdą ...
---
To byłaś zwykłą szmatą , która okradała Rodaków z Nadgodzin , rozłąkowego , delegacji i innych należnych w Holandii dodatków ...!!! .
---
...Zwykła Agencyjna Dziwka ... !.
---
Chociaż Osobiście Wątpię w to ...
Bardziej pracowałaś w AGENCJI ... ale jako MŁODA Prostytutka ! .
---
Dlatego tak wszystkimi gardzisz dookoła ... i ubliżasz bezpodstawnie ! .
---
To zwykłe zachowanie osób , które chcą ukryć swoją niewygodną profesję .
Takie normalne obciążenie psychiczne ...
---
ECH a miało być tak Miło i z uśmiechem .
---
Wczoraj ZORZA ... a dzisiaj deszcz i smutek .

---
BĘC...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
sadząc po tym co napisałas to chyba tez nie masz za bardzo,, wysokich,,szkół i przeogromnego doświadczenia...taka domorosła bisneswomen z przypadku..masz 23 lata a juz tam gdzies pracowałaś wiec szkólka bee była...no bynajmniej ta wyższa...magistratu raczej nie zrobiłas..
twoim problemem jest to,ze nie myslisz obrażając innych...w rezultacie sama siebie stawiasz w niekorzystnym swietle...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
Że też Wam się chce dyskutować z pustostanem...

Wiecie, że od czwartku przez kilka dni będziemy gościć słońce w Bergen
Pozdrawiam MN.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kasiula89218 napisał:
ZERO WYKSZTALCENIA I UMIEJETNOSCI ZERO PROSTAKI !!! BEDE MADRZEJSZA I JUZ NIE NAPISZE !!!!!!!!! ZEGNAM
jeszcze ku**a potup nozkami....

pokolenie gimbusow ku**a



kasiula89218 napisał:
mialam 2200 euro na reke wiec wy nie wiecie jakie pieniadze mozna zarobic !!!!!
wow... zaimponowalas wszystkim..... jedzmy wszyscy do holandii ) po kieszonkowe....



Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
kasiula89218 napisał:
No tak wiedziałam,ze Polacy to prostaki wiec mnie to nie dziwi.Nie spodziewałam sie dużo na takim forum ponieważ wiem ze siedzą tu sami ludzie bez perspektyw ( jezeli wiecie co to znaczy) i na dodatek zazdrosnicy. A Su** to twoja matka widze skoro tak cie wychowała ciekawe czy tez obciaga w Norwegi.
Naszczescie odezwal sie do mnie moj dobry kuzyn ze Szwecji i juz mi przesłal namiary wiec nic od was nie potrzebuje.
Mam duzo pieniedzy i dom nawet buduje a mam 23 lata, i bardzo ciezko na nie zarobiłam. Co tu sie wam dziwic prostaki skoro na takie zadupie uciekacie jak Norwegia to na gowno was stac heh. Ja przynajmniej moge sobie od tak przyjechac do Norwegi a nawet na Karaiby, a wiec żegnam was prostaki.Wiec nawet nie odpisujcie

i to wy jestescie Gównami nie ja bo pewnie macie juz swoje lata i gowno MACIE !!!

Pozdrawiam
o qrwa holenderka sie odezwała co miala wiecej h..ji w pi..dzie jak tych łososi potrzebuje... wybudujesz dom... chyba wrzody na wlasnej dupie parszywa swinio stary spuscil sie na gnój i cie słońce wychodowało małoletnia prostytutko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(54321)
Wiking
broom feie napisał:
kasiula89218 napisał:
i to wy jestescie Gównami nie ja bo pewnie macie juz swoje lata i gowno MACIE !!!

BARDZO Nieładnie !

Weszłaś Tu Na Forum i zadałaś głupie pytanie . / brak znajomości Norweskiego systemu zamówień Handlowych na niektóre produkty /
A mimo to , dostałaś jakąś tam na początku odpowiedź .
Mało było , to zaczęłaś wszystkich obrażać ! .

Teraz na dobitkę pojechałeś wszystkim po kolei .

A KIM TY JESTEŚ !?

IP address [?]:90.145.136.121 [Whois] [Reverse IP]
IP country code:NL
IP address country: Netherlands
IP address state: Utrecht
IP address city: Breukelen
IP address latitude: 52.1778
IP address longitude: 5.0022
ISP of this IP [?]: Unet B.V.
Organization: Unet B.V.
Host of this IP: [?]: 90-145-136-121.bbserv.nl [Whois] [Trace]
Local time in Netherlands:2012-10-09 22:12


Pracujesz w HOLANDII , pewnie jak Biały Polski Murzyn Na Dziko /nielegalnie / na cebulkach lub w szklarni .
O innej profesji nie piszę , bo MNIE nie wypada .

I ty masz czelność Nas Obrażać .
Zastanów się co i jak piszesz .




Nie wypada,zapominasz sie .Podanie IP na forum.Dużo masz pieniędzy ?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok