Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
ARKADIUSZ ROZANSKI arkadiusz rozanski Kamila Sygutowska grazyna h H Krzyszt Kris LukaszC Ce pmvppl Asia Nowakowska Lukasz Chrupek Joanna Gonka ...aurus Colins (5780 niezalogowanych)
15 Postów
Dorota ro
(garetka)
Wiking
Aga. napisał:
Ja mam rocznego synka i mieszkam w Fyllingsdalen. Chętnie poznam kogoś z okolic i nie tylko

Wiec mamy niedaleko do siebie Ja mam 2,5 letniego synka Zapraszam na kawusie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Jak tylko przylecę po świętach do Norwegii to na pewno skorzystam z zaproszenia Dopiero się przeprowadzam ale z tego co zdążyłam zaobserwować podczas ostatniego pobytu w Bergen to kiepsko z Polkami z dziećmi w mej okolicy wiec już się cieszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Barbara Papuga
(mrocka3)
Wiking
Hei widze ze ten post juz tutaj chwile jest .Ja od niedawna mieszkam na Nesttun ,jestem w 8 m ciazy jesli mialabys ochote pogadac, spotkac Sie Dan znac chetnie poznam make z okolicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Anna Anna
(Ania199)
Początkujący
Witam
Jestem w 9 miesiącu i z niecierpliwośćią oczekujemy maleńswa Aktualnie nie mieszkamy już w Bergen ale przeprowadziliśmy sie niedaleko. Widze, ze mam z Bergen i okolic coraz wiecej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Beata K
(BeataK)
Nowicjusz
Witam wszystkie mamy, ja mieszkam na Fyllingsdalen juz kiedys pisalam i odewaly sie 2 osoby Teraz bedzie pewnie ciezko sie spotkac, bo wiekszosc wyjezdza na swieta tak samo jak ja, ale po swietach moznaby bylo zorganizowac jakis spacer, co wy na to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Barbara Papuga
(mrocka3)
Wiking
HEI Chetnie! Ja niestet zostaje w Bergen na swieta Jak wrocisz to sie skontaktujemy i spotkamy na kawke czy cus A moze jeszcz jakas mamuska dolaczy?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Monika K
(Moni26)
Wiking
Hej
Z checia do Was dolacze,mam 15 mies synka i mieszkamy na Laksevag
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Ja mieszkam na Nesttun i mój synek w niedzielę ma pierwszy miesiąc

Również zostaje tutaj na święta z mężem, bo nie zdążylibyśmy wyrobić Maxowi paszportu. Dopiero czekamy na akt urodzenia

Pozdrawiam wszystkie mamuśki i przyszłe też
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Beata K
(BeataK)
Nowicjusz
Czesc ja wyjezdzam 30-tego marca, wiec jest jeszcze weekend i caly tydzien do wykorzystania Moze ktoras sie skusi? Jesli jutro bedzie tak ladnie jak dzsiaj, a ponoc ma byc to moze kttos jest chetna na spacer po "ogrodzie rozanym" na Hjellestadzie? Pisac dziewczynki Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Monika K
(Moni26)
Wiking
Szkoda,ze niemam autka bo bym sie wybrala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok