Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał klimek Sylwia Gawlińska Dorota Zamiara Jola1980 N (13931 niezalogowanych)
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
magda_m napisał:
Jestem po rozstaniu z chłopakiem i zaczynam czuć się samotnie na emigracji..znacie jakieś miejsca, gdzie można fajnie spędzić czas z Polakami? Szukam bratniej duszy



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
A skąd Magda jesteś ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Zosia Kowalska
(zocha74)
Wiking
Marianek1985 napisał:
Jestem samotnym 28 letnim facetem, szukam znajomych z okolic Oslo, z którymi mógłbym wyskoczyć wieczorem na piwo lub imprezę. Gdzie najlepiej poznać Polaków chętnych na spotkanie? Portale randkowe/społecznościowe?

Ostatnio trafiłam na portal polish souls, który skierowany jest głównie do Polaków mieszkających za granicą. Udało mi się poznać kilka osób mieszkających w mojej okolicy, więc może spróbuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Anna Kowalska
(krymelka)
Wiking
Samotność to choroba duszy, a nie ciała. Wiadomo jednak nie od dziś że jest to ściśle ze sobą związane. Dlatego zadbaj o odpowiednią ilość ruchu, snu, po prostu zrób coś na siebie a zobaczysz że będą pozytywne efekty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
na samotnosc najlepsza jest konsola i kilka fajnych gier;

a koncowka roku zapowiada sie wspaniale, nowa generacja Xbox-a i PS zapewni nam wieczory wypelnione na maxa


nie trzeba tez wcale kupowac nowych konsol.. na PS3 i Xbox 360 tez jest mnostwo nowosci przed swietami...nic tylko grac i nie czuc sie samotnym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok