Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kto się spotkał z tą instytują.Dziecko Autystyczne - Norwegia

Czytali temat:
Karol S baska krzyś A S janek2004 Jagodaanna2 Ilona18 (6184 niezalogowanych)
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Witam
Czy ktos z was się spotkał z instytucja o nazwie
"Regionalt senter for mennsker med utviklings heming og psykoser"
centrum "znajduje się w Lier,Drammen

Sprawa dotyczy dziecka autystycznego w wieku lat siedmiu.
POZD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Agnieszka :)
(wizazystka)
Wiking
Jezeli oferuja jakakolwiek pomoc, bierz ja natychmiast,norwegia ma wiele wiele osob uposledzonych takze autystycznie,nie mam pojecia czy sa tak dobrzy jak SYNAPSIS ale wszelka fachowa pomoc sie przyda , ja jestem terapeuta pracujacym z dziecmi autstycznymi ( rowniez jestem, bo wykonuje tez inny zawod) ale mieszkam w Oslo,i na serio polecam korzystanie ze wszelkich dostepnych pomocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Sebastian napisał:
Witam
Czy ktos z was się spotkał z instytucja o nazwie
"Regionalt senter for mennsker med utviklings heming og psykoser"
centrum "znajduje się w Lier,Drammen

Sprawa dotyczy dziecka autystycznego w wieku lat siedmiu.
POZD


Sebastian, kontakty mozesz nawiazac na jakims forum, np na tym www.klikk.no/forum/dinbaby/index.php/top...har-barn-med-autism/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Marek M
(Marek111187)
Wiking
Witam! Pomagam dla dwojga dzieci w Polsce finansowo, jedno jest własnie autystyczne. Mam pytanie- jakiej pomocy urzędy norweskie udzielają takiej rodzinie . Jestem w stanie załatwić im prace i dom, tylko,że nie chciałbym, żeby oni wydawali wszystkich pieniędzy na dziecko tak jak w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Marek111187 napisał:
Witam! Pomagam dla dwojga dzieci w Polsce finansowo, jedno jest własnie autystyczne. Mam pytanie- jakiej pomocy urzędy norweskie udzielają takiej rodzinie . Jestem w stanie załatwić im prace i dom, tylko,że nie chciałbym, żeby oni wydawali wszystkich pieniędzy na dziecko tak jak w Polsce.
ja pierniczę
coraz mniej rozumiem język polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Marek111187 napisał:
Witam! Pomagam dla dwojga dzieci w Polsce finansowo, jedno jest własnie autystyczne. Mam pytanie- jakiej pomocy urzędy norweskie udzielają takiej rodzinie . Jestem w stanie załatwić im prace i dom, tylko,że nie chciałbym, żeby oni wydawali wszystkich pieniędzy na dziecko tak jak w Polsce.

Zapytaj tutaj swojego lekarza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok