Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Mariusz Kucharski killer1 igi78 Marian Daria W. (45030 niezalogowanych)
134 Posty

(zmiterka)
Stały Bywalec
U mnie sprawa wyglada troszke inaczej brakuje mi mojego zycia ktore zostawilam w Polsce tesknie i nie bardzo wiem co ze soba zrobic..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
zacisnac zeby i znalezc sobie cos do roboty tutaj. chocby na sile na poczatku. potem bedzie latwiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
yzia napisał:
zacisnac zeby i znalezc sobie cos do roboty tutaj. chocby na sile na poczatku. potem bedzie latwiej.Na ten przykład...!
Brać udział w niedorzecznych imprezach ...!
Jak Biegi Przełajowe po Bagnie ...!!i
I to po same PACHY ...
---
Ech ... to była impreza ...
!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Asiab)
Początkujący
zmiterka napisał:
U mnie sprawa wyglada troszke inaczej brakuje mi mojego zycia ktore zostawilam w Polsce tesknie i nie bardzo wiem co ze soba zrobic..

Z początku czułam się podobnie, ale właśnie poprzez narzucenie sobie różnych zajęć udało mi się ten czas przetrwać. Nie łam się będzie dobrze, tylko chcieć trzeba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
gabriel napisał:
yzia napisał:
zacisnac zeby i znalezc sobie cos do roboty tutaj. chocby na sile na poczatku. potem bedzie latwiej.Na ten przykład...!
Brać udział w niedorzecznych imprezach ...!
Jak Biegi Przełajowe po Bagnie ...!!i
I to po same PACHY ...
---
Ech ... to była impreza ...
!


oj byla byla. jeszcze mam slady na nodze musze poszukac czy nie organizuja takich rzeczy wiecej bo chetnie bym sie jeszcze potaplala. szczegolnie ze bloto pewnie juz cieple
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:
na depresję antydesperanty ale najlepsze będzie towarzystwo kreatywne, ale tutaj to nisza.
antydesperanty to na desperacje a z tym towarzystwem nie jest tak najgorzej. jak sie czlowiek troche rozejrzy. ostatnio mam wiecej rzeczy do roboty niz by mi sie chce robic. np w drammen byl w czwartek koncert muzyki nepalskiej a w piatek koncert metalowy. nigdy wczesniej nie bylam, ciekawe doswiadczenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...drogie

panie,cierpiace na depresje

mozecie realizowac sie,w kilku dziedzinach

np:

- pic
-cpac
-puszczac sie
(kolejnosc dowolna)

ewentualnie we wszystkich naraz

bedzie wam jeszcze piekniej i czas szybciej minie w poszukiwaniu pracy

powodzenia
(nie musicie dziekowac)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:
yzia napisał:
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:
na depresję antydesperanty ale najlepsze będzie towarzystwo kreatywne, ale tutaj to nisza.
antydesperanty to na desperacje a z tym towarzystwem nie jest tak najgorzej. jak sie czlowiek troche rozejrzy. ostatnio mam wiecej rzeczy do roboty niz by mi sie chce robic. np w drammen byl w czwartek koncert muzyki nepalskiej a w piatek koncert metalowy. nigdy wczesniej nie bylam, ciekawe doswiadczenie.


koncert był metalowy ? w sobotę widziałem jak skladali scene żałuję ze nie wiedziałem o tym.


nie, na tej scenie to były jakieś bzdety, lato z radiem, koncert się skończył zanim zdążyłam się tam wybrać.ten metalowy był w tam unionscene.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok