W ogóle chciałam jeszcze powiedzieć, że nic nie wychodzi tanio przez Norwegię
Z perspektywy tu mieszkających i pracujących jest oczywiście inaczej, ale dla kogoś, kto mieszka, pracuje albo uczy się w Polsce, to ceny tu są kosmiczne, np. 9 km autobusem kosztuje mnie w przeliczeniu 17 zł., chleb 10 zł. itd. Jeśli pojedziesz w ten sposób lepiej żebyś zaopatrzył się we wszystko co potrzebujesz. Z prądem i netem nie powinno być problemu, tylko nie wiem, czy to płatne, czy nie.
