Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Leczenie w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
halina manka pawel kamilowski Krzysztof Sobota G123 G-321 noregg Mizio ….. Riggman Misio72 (1411 niezalogowanych)
4 Posty
Krzysztof Sobota
(Krzysztof Sobota)
Wiking
Jeszcze nie byłem u lekarza w Oslo(tutaj mieszkam).Zapisałem się do lekarza rodzinnego, czekałem długo żeby się dostać .Teraz okazało się że ten lekarz już nie pracuje. Do wszystkich lekarzy są kolejki żeby się dostać .Mam problem ze stawem kolanowym .Do kogo można się zwrócić żeby w ramach lekarza rodzinnego mógł by mnie skierować na badania i ewentualną operację?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Misio72
(Misio72)
Wiking
Krzysztof Sobota napisał:
Jeszcze nie byłem u lekarza w Oslo(tutaj mieszkam).Zapisałem się do lekarza rodzinnego, czekałem długo żeby się dostać .Teraz okazało się że ten lekarz już nie pracuje. Do wszystkich lekarzy są kolejki żeby się dostać .Mam problem ze stawem kolanowym .Do kogo można się zwrócić żeby w ramach lekarza rodzinnego mógł by mnie skierować na badania i ewentualną operację?Słuchaj ....w grudziądzu możesz się zapisać..Pyralginę ci babka zapisze i będzie git
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Domniewam ze masz jakis numer podatkowy D-nummer czy staly....idziesz do najblizszej przychodni rano na otwarcie i prosisz o pierwszego lepszego lekarza i po 10-15 min opowiadasz lekarzowi co Ci dolega a on dalej Cie kieruje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Krzysztof Sobota
(Krzysztof Sobota)
Wiking
Dzięki za podpowiedź ale jak się dowiedziałem peralgina jest środkiem przeciwbólowym. Wcześniej brałem 4 Flex .To są saszetki z kolagenem przez 3 miesiące się je bierze .Kilka razy brałem ten specyfik po 3 miesiące. Teraz już nie pomaga .Myślę że tylko jakiś zabieg jest tu wskazany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Krzysztof Sobota
(Krzysztof Sobota)
Wiking
Tak mam fodselsnummer. Sprawdzę tą twoją radę .Dam znać .Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok