Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Witam - Norwegia

3 Posty
Agnieszka 6
(Agnieszka 6)
Wiking
Potrzebuję pomocy rodaków w Norwegii mój narzeczony uległ wypadkowi jest po ciężkiej operacji w klinice w Oslo. Kolega który mu towarzyszy będzie mógł być tylko do wtorku. Moja prośba polega na tym może ktoś zna polska pielęgniarkę lub lekarza żebym mogła mieć z nimi jakiś kontakt nie znam angielskiego ani norweskiego polecieć nie mogę bo sama rodzę za kilka dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Agnieszka 6 napisał:
Potrzebuję pomocy rodaków w Norwegii mój narzeczony uległ wypadkowi jest po ciężkiej operacji w klinice w Oslo. Kolega który mu towarzyszy będzie mógł być tylko do wtorku. Moja prośba polega na tym może ktoś zna polska pielęgniarkę lub lekarza żebym mogła mieć z nimi jakiś kontakt nie znam angielskiego ani norweskiego polecieć nie mogę bo sama rodzę za kilka dni Niech ten kolega, poprosi personel lekarski/ lekarza prowadzącego, o pomoc w sprawie tłumacza. Ta usługa jest darmowa w każdym szpitalu, ponadto w każdym szpitalu w Oslo, znajdują się polscy pracownicy na różnych stanowiskach, dlatego nie ma potrzeby zamawiać kogokolwiek z zewnątrz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Maciej xXx
(buszujacy_w_brzoskwiniach)
Wiking
W którym szpitalu w OSLO ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agnieszka 6
(Agnieszka 6)
Wiking
Risk hospital oiom blok d4
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Przez telefon i tak ci nikt ważnych informacji nie poda, jak kolega będzie z nim do wtorku to możliwe że narzeczony będzie mógł sam się z tobą kontaktować. Opieka medyczna jest tu bardzo dobra także nie musisz zbędnie panikować, wiadomo że jest to stresujące. Jak poprosi sam lub kolega o asystę tłumacza w szpitalu to go dostanie tylko to służy to komunikacji między nim a personelem medycznym i pewno tobie ci nie przekaże telefonicznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok