Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ktoś jedzie/leci z Oslo do Polski (Wwa) 21 maja? - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Szymanski Kasia K ja ja Tombed Tombed MartinPL Łukasz Ch Judyta Nekanda-Trepka (957 niezalogowanych)
7 Postów
Wiking
To mój pierwszy post tutaj, mam nadzieję, że wybrałam odpowiedni wątek (pozdrowienia dla adminów), jeśli nie, podpowiedzcie proszę, gdzie szukać odpowiedzi,
Judyta
***

Cześć wszystkim,
mam pilną sprawę/prośbę...

W wyniku pomyłki, ktoś wziął dzisiaj moją walizkę na Gardermoen i co prawda ją oddał do ochrony (a ta do biura Lost&Found), ale zanim udało mi się ustalić czy walizka została odnaleziona i gdzie się znajduje - musiałam już wsiadać na pokład samolotu.

Odbiór walizki na miejscu (Gardermoen) jest najtańszym rozwiązaniem, dlatego szukam pilnie kogoś, kto mógłby mi pomóc = odebrać ją na lotnisku i zabrać ze sobą do Wwy albo przywieźć, jeśli ktoś jedzie autem. Ew. inne miasto w Polsce, ale wtedy nie wiem, czy cała sprawa nie zrobi się zbyt skomplikowana...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
MartinPL
(MartinPL)
Wiking
DHL dostarczy Ci ją do domu. Jeśli już zgłosiłaś i podałaś adres. Oczywiście usługa jest darmowa. Nie muszę nadmieniać że to nie Twoja wina i że dostarczenie walizki to ich obowiązek - jeśli mnie rozumiesz. Kiedyś moja walizka poleciała do Moskwy z Gardemoen a ja wróciłem z walizką innego gościa. Po telefonie następnego dnia przyjechał DHL. Mam nadzieję że pomogłem. Miłego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok