Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

EKG - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Szymanski Monika i Norbert Sikorscy Kasia K boj fra oszlo noregg Waldemar WWWW Agnieszka K Karol Bystrzanowski (1658 niezalogowanych)
5 Postów
Monika i Norbert Sikorscy
(MonikaiNorbert06)
Wiking
Dzień dobry. Potrzebuje pilnie zrobić EKG serca. Czy ktoś orientuje się, czy jest w Oslo jakaś polska poradnia, która wykonuje takie badanie, ewentualnie czy jest w stanie podpowiedzieć mi, gdzie mogę EKG zrobić? Idealnie byłoby, gdyby ktoś miał namiar w okolicach Furuset ale każdy namiar mi pomoże. Dzięki za wszelkie info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
idz po skierowanie do lekarza lub zadzwoń do unilabs
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Jedź na legevakt i tyle jak coś ci dolega
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Monika i Norbert Sikorscy
(MonikaiNorbert06)
Wiking
Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Monika i Norbert Sikorscy
(MonikaiNorbert06)
Wiking
Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
skorek06 napisał:
Dzień dobry. Potrzebuje pilnie zrobić EKG serca. Czy ktoś orientuje się, czy jest w Oslo jakaś polska poradnia, która wykonuje takie badanie, ewentualnie czy jest w stanie podpowiedzieć mi, gdzie mogę EKG zrobić? Idealnie byłoby, gdyby ktoś miał namiar w okolicach Furuset ale każdy namiar mi pomoże. Dzięki za wszelkie info.

Tak, tutaj znajdziesz kontakt : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/le...e_+zdrowie_+medycyna
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok