Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

dzielnica stovner - Norwegia

1 Post
Paulina K
(Paulina93)
Wiking
Hej, jak Wam się mieszka w tej dzielnicy miasta? Można śmiało tam zamieszkać czy lepiej szukać pokoju w innej dzielnicy? Dzięki z góry za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
elca2 -
(el23)
Wiking
zależy gdzie będziesz pracowała ... no i sporo innowierców ja zmieniłam po krótkim czasie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
ar2 2ra
(ar2)
Wiking
elca2 napisał:
zależy gdzie będziesz pracowała ... no i sporo innowierców ja zmieniłam po krótkim czasie
Przyjezdzajac do kraju fjordow trzeba sie z tym liczyc ,zmienilas na co? Wroclaw tam jest mniej innowiercow.
Pozatym Stovner jest calkiem spoko ,wszysko blisko i polaczenia tez sa dobre.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Moniaxxs
(Moniaxxs)
Wiking
Mieszkamy jest ok ...ale czujemy się czasem jak w Pakistanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
elca2 napisał:
zależy gdzie będziesz pracowała ... no i sporo innowierców ja zmieniłam po krótkim czasie

Olaboga, co to sie dzieje w tym Oslo!
Ale....dobrodziej i biblia naucza, ze trzeba isc w swiat i nauczac narody. Tak wiec proponuje krucjate i nawracanie niewiernych. Najlepiej ogniem i mieczem, jak to patriota ma w zwyczaju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(IzabelaAleksandra)
Wiking
Stovner fajna okolica z tym, ze daleko od centrum jakies 40 minut metrm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
elca2 -
(el23)
Wiking
olaboga co się dzieje na tym forum ?!
zamiast dzielić się swoją opinią odpowiadając na proste pytanie ... komentujesz czyjeś komentarze ... post dotyczył opini w temacie zamieszkania w konkretnej dzielnicy a nie jest to dyskiujsja w kwestjach patriotycznych czy też nacjonalistycznych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
elca2 -
(el23)
Wiking
zmieniłam stovner na smestad i widze ogromną różniece na plus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
elca2 napisał:
zmieniłam stovner na smestad i widze ogromną różniece na plus

Mi tez przyda sie taka konkretna informacja, wpisuje Smestad i ewentualnie Stover na liste niezlych miejsc do wprowadzenia sie. Raczej dobre polaczenie komunikacja na wszystkie lotniska? Do Svinesundu autem tez poza szczytem powinno byc niezle E6-stka. Myslalem troche o Sarpsborgu i tamtych okolicach, ale z tamtad do Sandefjord to ze 2.godziny pociagiem, promen i autobusem, tylko autem blizej. Pozdrawiam i dzieki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok