Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

7 Postów
Robert Steplowski
(Robimaxno1)
Wiking
Masz rację, mój błąd, byłem jeszcze zaspany i nie myślałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Robert Steplowski
(Robimaxno1)
Wiking
Jak i jeden tak i drugi grają też pasażerów lotu. Najdokładniej pamietam Polaka, około pięćdziesięciu lat niepozorny, drobny w okularkach. Najbardziej pasuje mu wygląd "szczurowaty" sam zagaduje i ma sprytne "gadane" Przepraszam, ale tak tylko mogę go opisać. Wydaje mi się jak bym go już kiedyś spotkał w Oslo. Boję się że jak go spotkam to nie powstrzymam się i mu łeb rozpier.. le. Mam na mysli że nie chciałbym kłopotów z prawem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
CYPIS7
(CYPIS7)
Wiking
Robimaxno1 napisał:
Jak i jeden tak i drugi grają też pasażerów lotu. Najdokładniej pamietam Polaka, około pięćdziesięciu lat niepozorny, drobny w okularkach. Najbardziej pasuje mu wygląd \"szczurowaty\" sam zagaduje i ma sprytne \"gadane\" Przepraszam, ale tak tylko mogę go opisać. Wydaje mi się jak bym go już kiedyś spotkał w Oslo. Boję się że jak go spotkam to nie powstrzymam się i mu łeb rozpier.. le. Mam na mysli że nie chciałbym kłopotów z prawem...Takie rzeczy tylko w Polsce !!! lepiej robic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wojciech Baran
(WojciechBaran)
Wiking
pajace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Brf as
(brf2012)
Wiking
Przykra sprawa ale dlaczego w ogole pokazywales pieniadze obym ludziom ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok