Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
napisał:
Jeszcze raz wyjaśniam swój post z wczoraj. To nie jest użalanie się moje nad sytuacją jaka mi się przytrafiła ponieważ nie straciłem poważnych pieniędzy. To jest informacja dla osób, którzy podróżują i aby miały \"oczy szeroko otwarte\"

W Twoim przypadku-nie tylko oczy miej szeroko otwarte,ale tez poslady mocno scisniete.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
criters
(criters)
Wiking
Co do kasy to nie kazdy nawet legalny pracownik w No chce sie chwalic norwegi ile i kiedy przelewa do polski....po drugie posiadacze kont w polsce sa pod obserwacja izb skarbowych ktore do zarabiajacych w norwegi tez moga sie przyczepic ze ci nie wykazuja dochodow polsce w urzedzie skarbowym co jest obowiazkiem ....podkreslam wykazuja nie rozliczaja sie ..... wiec pozdrowienia dla frajerow majacych konta wpolsce na swoje dane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Tomasz Nowak
(Tomek9)
Początkujący
...lotnisko Torp jest znane z tego typu akcji,moge dla ostrzezenia dodac nastepny sposob w jaki oszukują-.....stoisz sobie spokojnie i nagle traca cie kobieta ktora ydaje ze sie potknela i upuszcza portfel telefon i inne drobiazgi ty ze jestes dżentelmenem pomagasz jej sie pozbierac w tym momencie ona stwierdza ze miala gotowke ilesc tam tysiecy koron i oskarza ciebie ze jej zawinales ty sie bronisz wtedy podchodzi jej znajomy i nalega bys pokazal swoj portfel w dowod tego ze nie masz jej gotowki....akcje sie dzieje szybko i nawet nie wiesz kiedy a masz w portfelu aftenbladet w formie umniejszonej...trzebauwazac szczegolnie w czerwcu,rumuni i ruskie dobrze wiedzą ze wieziesz gotowke do Polski tkz swoje feriepenger
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
criters napisał:
Co do kasy to nie kazdy nawet legalny pracownik w No chce sie chwalic norwegi ile i kiedy przelewa do polski....po drugie posiadacze kont w polsce sa pod obserwacja izb skarbowych ktore do zarabiajacych w norwegi tez moga sie przyczepic ze ci nie wykazuja dochodow polsce w urzedzie skarbowym co jest obowiazkiem ....podkreslam wykazuja nie rozliczaja sie ..... wiec pozdrowienia dla frajerow majacych konta wpolsce na swoje dane
Jakim obowiazkiem? Podasz link z taka informacja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ArturKotkowski1)
Wiking
Od kiedy mam konto internetowe to tylko robie przelwe do Polski.Naprawde nic prawie to nie kosztuje a czuje sie bardziej bezpieczny a mieszkam juz dlugo w Norwwgii.Nie wiem dlaczego macie tyle gotowki ze soba, ale ja zawsze mam karte ewentualnie kilkanascie koron.Po za tym bylem swiadkiem na lotnisku gdzie policja chodzila z psami i sprawdzali czy ktos nie ma gotowki ze soba.Jeden chlopak mial pecha i mial kontrole.Policjant zrobil wtedy 3 proby z psem.Maksymalnie mozesz miec chyba tylko 25 000 koron ze soba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
invisible0-01-1-1-0
(invisible0-01-1-1-0)
Wiking
A kto dzisiaj wozi w kieszeni pieniądze??? Tylko idioci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
149 Postów
Kacper102
(Kacper102)
Stały Bywalec
A w skarpetce ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek)
Wiking
A skąd ten Polak czy Rusek wiedzieli od razu ,że Ty jesteś polakiem że podeszli do Ciebie? Przeciez na czole nie masz napisane skąd pochodzisz. Ja w życiu korzystałem z samolotu oraz z lotniska ze sto razy i nikt nigdy nie podszedł do mnie i nie zagadywał dokąd lece itp.
Ale wracając do tematu,jeżeli juz kogoś spotka taka niemiła sytuacja to proponuje z miejsca zawołać policje,zamiast się pocić,denerwować i tłumaczyć jakiemus polakowi czy ruskowi jakie mamy pieniądze i skąd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Nie chcę cię jakoś wyśmiewać ale jak można być taką p...ą , by komuś pokazywać swój portfel , jakby chcieli dowód lub paszport to też byś pokazał . Lotnisko to miejsce bardzo publiczne i jak podejdzie jakiś cwaniak to go olewasz i tyle . Kiedyś jednego znajomego też tak oskubali na Torpie to jakaś prawda w twojej historii jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kristiansand Floating AS
(Kristiansand Floating AS)
Wiking
dzięki, że się tym podzieliłeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok