Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuję pokoju do wynajęcia - Norwegia

Czytali temat:
zbyszek cieślak adam hryciuk Kasia K sweet man Maciejb1 Kamil29_83 Ole_Nordmann Zorro Zorro (844 niezalogowanych)
4 Posty
Kamil29_83
(Kamil29_83)
Wiking
Witam!
Poszukuję pokoju w Oslo lub w bliskiej okolicy miasta najpóźniej od 01.12.2016. Jestem osobą spokojną, bez nałogów i pracującą. Posiadam auto, więc dobrze by było, gdyby znalazło się również miejsce parkingowe. Zależy mi na osobnym pokoju a nie na miejscu w pokoju. Cena: żeby nie był za miliony monet
Za wszelkie info bardzo dziękuję!
Nr kontaktowy do mnie: +47 465 86 657, proszę dzwonić od godziny 17:30, gdyż wcześniej jestem w pracy i nie zawsze mogę odebrać telefon

P.S. Dzięki Wam znalazłem pracę, więc liczę, że tym razem też się uda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Kamil29_83 napisał:
Witam!
Poszukuję pokoju w Oslo lub w bliskiej okolicy miasta najpóźniej od 01.12.2016. Jestem osobą spokojną, bez nałogów i pracującą. Posiadam auto, więc dobrze by było, gdyby znalazło się również miejsce parkingowe. Zależy mi na osobnym pokoju a nie na miejscu w pokoju. Cena: żeby nie był za miliony monet
Za wszelkie info bardzo dziękuję!
Nr kontaktowy do mnie: +47 465 86 657, proszę dzwonić od godziny 17:30, gdyż wcześniej jestem w pracy i nie zawsze mogę odebrać telefon

P.S. Dzięki Wam znalazłem pracę, więc liczę, że tym razem też się uda


Tutaj znajdziesz mieszkania/ pokoje do wynajęcia : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/dom+i+mie...nie/mam+do+wynajecia
Zgłoś wpis
4 Posty
Kamil29_83
(Kamil29_83)
Wiking
Już przejrzałem, ale większość nieaktualna już
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok