Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

140 Postów
Robert .
(BilXtra)
Stały Bywalec
Kolego krzysiek, tv nie musi isc na smietnik. Ja sprawdzalem u siebie. Gość wylutował tylko gniazdo antenowe a na otworze w obudowie jest jakaś naklejka. Wustarczy wlutować gniazdo i po probleme
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Konrad Kkk
(koonrad)
Wiking
Podlacze sie pod temat...Jak wyglada sytuacja gdy ma sie umowe z Get i dodatkowo antene do NC+ na tarasie...czy po zaplombowaniu gniazdka z Geta nadal beda nachodzic i wysylac faktury ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
popiolek4 napisał:
Kolego krzysiek, tv nie musi isc na smietnik. Ja sprawdzalem u siebie. Gość wylutował tylko gniazdo antenowe a na otworze w obudowie jest jakaś naklejka. Wustarczy wlutować gniazdo i po probleme


kolego a widziałeś co masz pod naklejką?jak masz te gniazdo wylutowane?? ja widziałem kilka razy jak "profesjonalnie"jest to robione i nazwał bym to raczej wyrwaniem.ostatnim problemem jest to że gniazdo owe jest fabrycznie wlutowane bezpośrednio w głowicę telewizyjną i NIE występuje jako część zamienna,więc jeśli nie oddali Ci tego po plombowaniu to przy odplombowaniu wymienią Ci całą głowicę .resumując na koniec :jeśli zaplombowanie kosztuje 500-600 to ile kosztuje odplombowanie?w telewizorach 2-3 letnich może się to okazać kompletnie nieopłacalne........pozd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(igakot)
Wiking
no tak, pan zapewne w wolnym czasie chodzi po teatrach
jak sie nie ma nic do dodania w temacie to najzwyczajniej w swiecie nalezy sie powstrymac od glupich komentarzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(igakot)
Wiking
dziekuje za odpowiedz, udalo sie zwrocic telewizor do sklepu, takze nawet jesli przyjdzie nam zapalacic to juz na pewno bedzie mniej bolalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok