Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

związki zawodowe - Norwegia

3 Posty
Rafał M
(rafalmisiek17)
Wiking
Witam..
Mam problem z pracodawcą, potrzebuję pilnie nr tel do jakiejś osoby która pracuję w związkach.
Dziękuję pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
rafalmisiek17 napisał:
Witam..
Mam problem z pracodawcą, potrzebuję pilnie nr tel do jakiejś osoby która pracuję w związkach.
Dziękuję pozdrawiam


A w których związkach konkretnie?
Przecież jeśli jesteś w związkach zawodowych, to powinieneś wiedzieć w jakich i do kogo zadzwonić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafał M
(rafalmisiek17)
Wiking
Właśnie nie jestem w związkach. Potrzebuje porady i ewentualnie się zapisac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
rafalmisiek17 napisał:
Właśnie nie jestem w związkach. Potrzebuje porady i ewentualnie się zapisac

Są rożne związki zawodowe, ogólne albo takie gdzie sie wykonuje konkretny zawód.
W dużych państwowych zakładach pracy tez sa. Poszukaj w internecie i sie zapisz. Związki jak juz walczą o cos, to walczą dla wszystkich w danym zakładzie pracy, ale jeśli masz indywidualny problem i nie jesteś w związkach, nie płacisz składki, to ci nie pomogą.
Bedą udawać, ze cos robią, bo im słowo " nie" nie przechodzi przez gardło, ale na końcu powiedzą, ze im przykro ale sie nie udało.
Wypytaj o związki u siebie w pracy.
Moze ktoś ma inne doświadczenia, poczekaj do jutra, moze ktoś sie tu odezwie i mądrze doradzi.
Napisz moze jaki ten problem? W Arbeidstilsynet tez mozna otrzymać pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafał M
(rafalmisiek17)
Wiking
Pracujemy jako podwykonawca, tzn wypozycza nas do firmy dekarskiej i nie płaci za dojazdy do pracy czyli za paliwo. Chce od niego odejść i wyciagnąć moje należńości...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok