Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

poznam kolezanke z oslo...;)marta - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Demolka Pawel L.. Sylwia Zadara Krzysiek Mack Paweł31 Pablo33 askak91 (3583 niezalogowanych)
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
witam mieszkam w oslo od 2 miesiecy jednak nie mam tu nikogo z kim moglabym sie spotkac i poprostu pogadac...wyjsc na kawe przejsc sie po miescie....lub cos w tym stylu ... uprzedzam nie chodzi mi o znajomosci z panami tylko o jakies mile dziewczyny ktore byly by chetne do nowych znajomosci (koleżeńskich) jesli ktos by sie taki znalazl to bylo by super pozdrawiam marta (22lata)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
agnieszka b
(glen)
Wiking
witam cie marto .mam naimie agnieszka jestem w oslo 3 lata tez szukam kolezanki do porozmawiania wyjscia na kawe lub inne spotkanie .jesli masz ochote sie spotkac to podajemoj nr telefon 46239803.do uslyszenia i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Szkoda,ze ja mieszkam troche dalej...Tez szukam kolezanek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty

(lacrima)
Początkujący
hej a gdzie mieszkasz agnieszka81 ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty

(lacrima)
Początkujący
dobra glupie pytanie, juz sprawdzilam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Agni)
Wiking
Hello ! I am your neighbour ,am from Lithuania,also speaking russian Am relatively new in Oslo ,and most of my friends here is men .So I would like to meet a girl who is outgoing , who likes to go in night clubs , shopping ,speaking about men and etc...Just searching female friend .
If you are new in Oslo ,or are allone here ,pleas write for me .
Will be glad to read !
agniyoga@windowslive.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sylwia Nowak
(Anais35)
Wiking
hello my name is Sylvia happy you will know because I also do not have girlfriends in Oslo, but I say in English but little I want you to know how you are interested write to me, as you'll meet
I hope to see you Sylvie
my mail it tybe@vp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Moona)
Wiking
czesc,
mieszkam w Oslo, mam 29 lat i tez baardzo chetnie poznam kolezanke-KOLEZANKE, podkreslam- badz w ogole kolezanki, z ktorymi mazna poplotkowac, wskoczyc na kawke,powloczyc sie po miesciei i takie tam. ieszkam w Norwegi 2 lata i w sumie to nawet nie zdawalam sobie sprawy, ze bede kiedys wollala o pomoc na forum hehehhe no ale tak wyszlo ze jednak brakuje mi damskiego towarzystwa wiec ktora chetna to piszcie i wymyslimy jakies spotkanie czy cos!
pozdrawiam
Monika
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok