Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Marcin Demolka Pawel L.. Sylwia Zadara Krzysiek Mack Paweł31 Pablo33 askak91 (3589 niezalogowanych)
32 Posty
Nowicjusz
hej dziewczyny!!! też jestem z Oslo i tęsknie za damskim towarzystwem może uda się wyskoczyć razem na kawkę ??? pozdrawiam Kinga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Moona)
Wiking
Hej Kinia
Fajnie, ze sie odezwalas bo juz myslalam, ze zaczne zaczepiac ludzi na ulicy ehheehhe
Jestem chetna na kawke i pogaduchy A skad z Oslo jestes? Moze napisz na priwa jak chcesz. Pozdrawiam. Mam nadzieje, ze odezwie sie ktos jeszcze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(agniesia_w)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Cześć,
jak już się zgadacie co do dnia, godziny i miejsca to ja z przyjemnością do was dołączę. Mój numer to 92505834.
Pozdrawiam,
Agnieszka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Moona)
Wiking
Hej Aga. Tutaj Monika. Super, ze jestes chetna na babskie pogaduchy i mam nadzieje, ze dolaczysz do naszego spotkania. Wstepnie, z jedna kolezanka, ktora tez dala posta na forum, myslalaysmy zeby spotkac sie w przyszla sobote jakos popoludniu. Nie wiem jaki masz system pracy i jak u ciebie z czasem wiec ma nadzieje, ze sobota ci bedzie pasowac? To jest moj gg 19546456 wiec pisz do nie kidy znajdziesz czas i sie dogadamy
Jestes z Oslo? Ja tak i mieszkam na Abildsø.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Dariusz Karkos
(Daro.)
Wiking
Kawa i pogaduchy..... mogę się przyłączyć
Nuda zabija--->
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anka D
(anka1238)
Wiking
Hej Monia

Ja też mieszkam od jakiegoś czasu w Oslo i nie mam z kim poplotkować a z chęcią wybrałabym sie na maly spacerek z ploteczkami. Od 8 tygodni jestem mamcią dla małej Tośki mieszkamy w okolicy małego jeziorka Smestad moj mężuś całe dnie w pracy przesiaduje wiec mamy sporo czasu w ciągu dnia na ploteczki Czekam na odpowiedz
Pozdrawiam Ania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
alina jantar
(kiwi)
Wiking
Hei
Ja też chętna na pogaduchy, kawke albo piwko w mieście, samemu strasznie nuuudno!
Dajcie znać jak ustalicie datę, wekkend mam wolny!Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Moona)
Wiking
prosze usunac tego posta, prosze, prosze ... To ja go napisalam, ale to mial byc priv tylko sie pomylilam i umiescilam na forum. Nie chce zeby kazdy wiedzial gdzie mieszkam, prosze to wazne, usuncie tego posta! Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok