Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - Norwegia

Czytali temat:
Teresa Fularczyk (2941 niezalogowanych)
2 Posty
Ewa Dyptuła
(Czarna89rr)
Wiking
Siema, wybieram sie do Oslo (again ) za pare tygodni, poszukuje pracy, w sumie jakiejkolwiek jak to na poczatku, ktos moglby powiedziec, jakie agencje miec na uwadze? o ile wogole agencje..etc, bede wdzieczna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz
Nie ma już pracy.
Zwłaszcza w zimie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
w agencjach towarzyskich mogą mieć ruch i w zimie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ewa Dyptuła
(Czarna89rr)
Wiking
No w agencji myslisz moge cos znalezc? Pytam wiesz, bo skoro piszesz, to pewnie obeznany jestes albo nie,cofam pytanie, nie znize sie do Twojego poziomu, bo chyba nie po to jest to forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Rafael Wro
(RafaelWro)
Wiking
Witam,

również poszukuję pracy w Norwegii, 28l wykształcenie wyższe (o ile ma to jakieś znaczenie, ponieważ wiadomo że szukam pracy fizycznej).

Jeżeli ktoś ma jakieś namiary to przyłączam się do pytania.

pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
RafaelWro napisał:
poszukuję pracy w Norwegii, 28l wykształcenie wyższe (o ile ma to jakieś znaczenie, ponieważ wiadomo że szukam pracy fizycznej)

Wyksztalcenie wyzsze moze miec jakies znaczenie. Wszystko zalezy od tego jakie to wyksztalcenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Dan M
(DaM86)
Początkujący
RafaelWro napisał:
Witam,

również poszukuję pracy w Norwegii, 28l wykształcenie wyższe (o ile ma to jakieś znaczenie, ponieważ wiadomo że szukam pracy fizycznej).

Jeżeli ktoś ma jakieś namiary to przyłączam się do pytania.

pozdrawiam!



Jakie masz wyksztalcenie ze piszesz o pracy fizycznej ? Ja osobiscie mam 27 lat wyksztalcenie po politechnice mgr inz i udalo mi sie znalesc prace biurowa, wiec mysle ze to tylko checi , ( nie trzeba umiejetnie poslugiwac sie jezykiem norweskim wystarczy biegly ang i podstawy komunikatywne norweskiego), jezeli masz jakiekolwiek doswiadczenie to szukaj umyslowa prace, ( do hejtow nie chwale sie tylko w ramach wyjasnienia napisalem ze nawet polakowi uda ;p cos sie znalesc jak chce)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
154 Posty
Asgota Okrutny
(Asgota)
Stały Bywalec
nie wiem czy zawsze tak było ale zaobserwowałem wzmożony ruch bezrobotnych.
W sumie to powoli przestaje dziwic sie ludziom ktorzy odpowiadaja w stylu jasta.
Dla poszukujacych pracy... TO forum i ten portal nie oferują stanowisk pracowniczych.
Wiec pytanie... gdzie znajde prace jest zbyt banalne zeby na nie odpowiadac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Dan M
(DaM86)
Początkujący
W sumie masz racje ale przypomnij sobie jak to ty zaczynalas kariere w norge i czy bys nie chciala jakiej kolwiek pomocy od blizniego,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
154 Posty
Asgota Okrutny
(Asgota)
Stały Bywalec
nie chodzi o to...
1. witam sie
2. mam takie i takie wykształcenie.
3. umiem to i to
4. pracowąłem tu i tu
5. mam dokumenty na to i na to
6. dopiero zadaje pytania gdzie, co, za ile, i dlaczego.

W takiej sytuacji ludzie wiedza co odpowiedziec, jak odpowiedzieć, i dlaczego odpowiedziec.

Tylko o to mi chodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok