Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(2790 niezalogowanych)
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Villon napisał:
Mazowieckie, bliżej stolicy

To do Grojca masz blizej na zbiory- CHZG
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
Szacunek dla czesia !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
-Gab ryje l wacek

jego pierwsza wypowiedź , oscylowała w obrębie , Rodzinnej Osobistej Pedofilii ... ! .
z punktu widzenia prawa Dziecka w Norge .
---
Dlatego Moim zdaniem , ma takie parcie , na te wszystkie powielenia byłych spraw , które nadal krążą w Necie ... a życie codzienne toczy się dalej .
---
I co Ja Mogę więcej Napisać w tej Sprawie ...
NIC ...!!!
Dlatego omijam takie "gówno" bardzo dużym kołem .


Do spedalonych szympansów

Gabrielu stukasz o dno szamba ?

od spodu? a fuj , śmierdziuszku, obrzydliwy jesteś, żeby się tak w bluzgach taplać.... nieładnie! śmierdzisz tak od wacka?..... eheh no to tak zaczynacie się znowu szympansić, ciekawe jakie odgłosy teraz będziecie wydawać? ala jednego w rekę drugiego do buzi?, wacek , zapomniałeś jaki ty kutasik jesteś, zę do kobiety tak piszesz? aaa ch zapomniałem.... szympansy sa w Zoo trzymane i pluja jak sie ję denerwuje. To może z nudów weś sobie razem z Gabrielkiem pedałkiem potrzymajcie i do buzi weźcie to zasmakują wam wasze peniski i tak jak te szympansy będziecie pluć , ciągnąć sobie razem i żucać bananami w innych żeby się do was przyłączyli. A może teraz jakąś akcję z bananami utworzycie, tylko żeby się ktoóryś z was nie poślizgł, bo drugi zaraz to wykorzysta, znając was luuuubiiiicie takie zabawy. Ostatni raz do was prostaki z ZOO pisałem mamusie wam zajebiste wychowanie dały, 21.04.2013.

a propos pedofili, to oglądnij sobie
bo ja jestem przeciwny przestępstwom seksualnym Barania głowo ileż razy mam tobie to powtarzać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
PJo napisał:
A czego wszyscy tak myślą ze tu roboty od zaje....
Co pewien czas pojawiaja sie w polskiej telewizji programy, w ktorych Norwegia jast przedstawiana jako kraj mlekiem i miodem plynacy, gdzie praca lezy na ulicy, dobra socjalne, kasa za darmo, itd...
I jak PJo bedziesz pisal, ze jest inaczej to nikt ci nie uwierzy. Co wiecej, zrobia z ciebie zawistnego czlowieczka o cechach psa ogrodnika.

Chces Villon przyjechac, to przyjezdzaj. W koncu obojetnie kto co napisze i co ci powie, to i tak zrobisz co chcesz. Moze zarobisz troche na ta wyprawkę dla dzidziusia, a moze beda to tylko drogie wakacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Villon napisał:
A czemu studiować w PL ?
Ponieważ rzecz ujmując Obiektywnie , Konkretnie Ciebie , nie jest stać na Studia w Norge ... !!! .
---
Ponieważ skoro chcesz przyjechać tu na wakacje , by zarobić jakiś marny grosz , na Wyprawkę dla Dziecka ...
To ... !!! .
SKĄD WEŹMIESZ ... legalnie ... 90 - TYSIĘCY KORON ... !!!
, na własnym Norweskim Koncie Bankowym , na minimalne utrzymanie przez JEDEN ROK AKADEMICKI W NORGE ... !?? .
---
Coś jeszcze , chcesz wiedzieć w tej konkretnej materii ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
Makaryna napisał:
Villon napisał:
Porównaj zarobki w Norwegii, a porównaj zarobki z Polsce.
Dziękuję, pozdrawiam.


Tu nie ma co porownywac, bo mowimy o procentach, a nie o wysokosci cen.
Jezeli batonik w Polsce bez vatu kosztuje 1 zl, to z vatem bedzie kosztowal 1,25 zl
Tutaj taki batonik bedzie mial wartosc 10 zl, a z vatem 12,5 zl.


dzięki za uświadomienie ......batonik 12.50 zł z vatem już nie kupię batonika !!!! żegnajcie batoniki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
kamil kluz
(kluz91)
Wiking
SZUKAMY PRACY
Dwóch mężczyzn w wieku 20 i 22 lat silnych zdrowych i ambitnych poszukuje pracy. Ze względu na młody wiek nie posiadamy zbyt wielkiego doświadczenia zawodowego. Mimo wszystko mieliśmy okazje pracować przy montażu drzwi przeciwpożarowych, w gastronomi i rolnictwie. Znamy język angielski na poziomie komunikatywnym, posiadamy prawo jazdy kat. B Bobrze znosimy trudne warunki pracy. Jesteśmy gotowi podjąć na budowie przy malowaniu i remoncie domów a także w rolnictwie, ogrodnictwie i lesie. Mieszkamy niedaleko Jessheim. Gotowi jesteśmy podjąć prace od zaraz zależy nam na czasie.
Chętnych do współpracy prosimy o kontakt pod adresem e-mail kamil_kluz@poczta.onet.pl i tel: 514-838-316
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Gabriel Ka
(gabriel8102)
Wiking
Witam

Takich jak Marian powinni banować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów

(marecki00)
Stały Bywalec
gabriel8102 napisał:
Witam

Takich jak Marian powinni banować


Tobie podobnych - sterylizowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok