Tez jestem za ;] Tez mieszkam w centrum [ 8 min piechotką ] i fajnie byloby sie spotkac na kawce, powymieniac pogladami ;]
Pozdrawiam
Pozdrawiam
1 NOK
Glimt Bygg AS dynamicznie rozwijająca się firma budowlana w Norwegii, poszukuje stolarzy, cieśli do długoterminowej współpracy przy małych i dużych projektach. Mobil.405 94 149