Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

PANOWIE!!!!!! - Norwegia

2 Posty

(klaudiap91)
Wiking
PANOWIE!
Z całym szacunkiem, ale założyłam tutaj konto, żeby dodać ogłoszenie, szukam dodatkowego zajęcia w dziedzinie:
*OPIEKA
*PRASOWANIE
*GOTOWANIE
*SPRZĄTANIE...
Jeśli potrzebujesz pomocy, w którymś z powyższych tematów to napisz jeśli nie, nie trać swojego czasu!
NIE SZUKAM ani męża, ani faceta, ani kochanka, partnera do desperackich układów również.
Niejeden "sweet dzióbek" z tego portalu ucieszy się z Waszej wiadomości, ale ja wrażeń nie szukam.
miłego dnia
BEZ ODBIORU
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Kurczę nauczyłem sie sam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(klaudiap91)
Wiking
i chwała Ci za to, przynajmniej nie wysyłasz mi depeszy i na komentowanie czasu też tracić nie musisz, pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
no to ktoś klaudie musiał niezle wku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
christopher29 Weiss
(christopher29)
Wiking
no i fajnie to im powiedziałaś haha , to tylko słowa , wiadomości nie szkodliwe po co zaraz się denerwować , pozdraiwm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ala Z
(Alao)
Nowicjusz
Prawdziwa kobieta wie czego chce ,a facetom tylko jedno w glowie.Schodza jusz na niszy poziom bo sie rozbieraja, pokazuja miesni ! Tylko nam kobietom chodzi o taki miesnien co sie nazywa mozg i serce !!! Pozdrawiam !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
AlinaZaremba napisał:
Prawdziwa kobieta wie czego chce ,a facetom tylko jedno w glowie.Schodza jusz na niszy poziom bo sie rozbieraja, pokazuja miesni ! Tylko nam kobietom chodzi o taki miesnien co sie nazywa mozg i serce !!! Pozdrawiam !

Skad mozesz wiedzic, co "faceci" maja w glowie? Odwolujesz sie do konkretnych badan, czy tez tak z podworkowej wlasnej autopsji tak wnosisz?

I zdefiniuj prosze pojecie "prawdziwej kobiety", bo jakos nie moge sam na to wpasc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Serce tak ale mozg ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Kurcze z zadnej zrodla nie wnioskuje ,ze mozg to misie a poza to uzywam wspolnie nazwac ego narzadu a w autopsies raczej po mniejszy pojemnosci rozpoznawana jest Kobieta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marti 11111
(Marti 11111)
Wiking
Każda Kobieta , którą spotykam uważa , że jest prawdziwą kobietą . Kurcze to gdzie są te nieprawdziwe . Może Alina wie . HaHa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok