Bonson / Matek - Ich Już Nie Ma

P a u l i n a
P a u l i n a
(tommelise)
1,190
  • Zgłoś
http://www.facebook.com/bonsonmatek
http://www.facebook.com/kokabeats

„Historia po pewnej historii" duetu Bonson & Matek to bez wątpienia jeden z najsilniejszych debiutów na polskiej scenie hip-hopowej. Sukces albumu zaskoczył samych twórców, którzy w odpowiedzi na liczne prośby fanów powracają z reedycją płyty wzbogaconą o nowe utwory i ponownie zmiksowaną i zmasterowaną przez samego NOONa.
Bonson i Matek to duet pochodzący ze Szczecina. Raper współpracuje z producentem od 2008 roku. Wspólnie stworzyli dwa projekty - "Wspomnienia z domu umarłych" oraz "Historię po pewnej historii".
„Historia po pewnej historii" to album dla słuchaczy o mocnych nerwach. Bezkompromisowe teksty Bonsona opowiadają o niełatwym życiu w sposób refleksyjny i inteligentny. W połączeniu z oryginalnymi bitami, które wyprodukował Matek album stanowi nie lada kąsek dla fanów hip-hopu.

Reedycja zawiera dodatkowe utwory, w tym remixy kultowego już utworu „Pan śmieć". Ponownym masteringiem albumu zajął się legendarny producent hip-hopowy Noon. Album ukazał się nakładem wytwórni Koka Beats, której współwłaścicielami są m.in. Pezet i Małolat.
Do nabycia na http://www.kokafeat.com
Pokaż więcej Ukryj
Dodano: 09-04-2013 01:46 (0 głosów) 0.0

Podobne filmy
Gość
Wyślij
Podaj powód zgłoszenia
Wyślij zgłoszenie

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok