STUNT STYLE 3! Jesioł & Votec - STUNT

Michał hala
Michał hala
(Michalhal)
1,612
  • Zgłoś
FULL DVD http://youtu.be/BKV6eqKXdqg

http://www.facebook.com/stuntstyle.movies

Muzyka: JESIOŁ i VOTEC "STUNT"

Realizacja: M.Idziaszek

strona z filmem: http://www.stuntstyle.com

TELEDYSK jest jedną z dwóch zapowiedzi filmu jakie się pojawią w ciągu 3 miesięcy. Premiera planowana na luty-marzec, zaraz po 2-giej zapowiedzi filmu...Stunt-Style3 jest filmem ukazującym sylwetki najlepszych polskich stunterów.

Na tym DVD nie znajdziecie relacji z imprez masowych, które już się ukazały w 2ce (Stunt Style 2-do obejrzenia na http://www.stuntstyle.com i Dailymotion-http://www.dailymotion.com/tech4art ), lecz na płycie znajdziecie same rodzynki!!! tj. Stuntera 13 (http://www.stunter13.com ), Pasia (http://www.adrianpasek.com ), ekipy WHEELIEHOLIX (http://www.wheelieholix.com ) i materiału z ich wspólnej ustawki, Raptownego (www.raptowny.com), Simpsona (www.smfighters.com), Cygana (www.surface56.com), Maćka DOP-a, a także kolejna zaczarowana relacjie z Nicei(RSR) odwiedzonej już większą ekipą.

Jako ciekawostka filmu to sylwetka osoby znanej z pod pseudonimem JACO929 ze stuntpoland.com, nie pokazującej się ostatnio na naszych imprezach, człowieka kojarzonego z ekipą Lawless.pl - tajemnicza postać w stuncie szlifująca swe umiejętności za oceanem.

Kolejnym rodzynkiem to Ewa...kuzynka doskonale znanego w kraju i na świecie Stuntera13...nasza polska StuntGirl, która swoją jazdą, postawą odbiera wielu panom głos, a do tego jest urocza i sympatyczna, wielu na pewno powiesi w pokoju plakat z wizerunkiem Ewy!


Czym się odróżnia ten materiał od wszystkich wydanych już filmów w Polsce i na świecie??? Przede wszystkim profesjonalnym podejściem do tematu, ujęciami, muzyką, techniką obrazującą jazdy, to nie są już zwykłe nieprzemyślane kadry, niestabilne ujęcia kamery, oglądając ten materiał czujemy coś innego, przedstawione miejsca i postaci przypominają bardzej charakter programów z wysp czyli "TOP GEAR" Tu nie występuje tylko jazda, ale i zawarty jest klimat panujących miejsc wokół trenujących osób.

Taki zabieg typowo artystyczny, może wydać się czymś niepotrzebnym, gdyż wielu ćwiczących stunterów chciełoby skupić swoją uwagę głównie na technice jazdy, ale film skierowany jest do wszystkich nie tylko do nich, ma na celu promowanie tak widowiskowej zarazem bezpiecznej i niebezpieczniej jazdy.

Ścieżka dziękowa, jazda i całokształt jest tak różnorodny, że osoba nie lubiąca tego typu sportów z pewnością zainteresuję się tym materiałem, A CO NAJWAŻNIEJSZE JEST TU? jazda jazda jazda i jeszcze raz jazda i to na światowym poziomie, gdzie polska scena stunterów osiągneła poziom godny reprezentowania na całym globie.

FIlm prawdopodobnie będzie tylko i wyłącznie produkcją na DVD ale jest opcja by udostępnić go w internecie by trafił do większego spektrum odbiorców-ale to zależy od chęci zareklamowania się.

(tu apel szukam firm chętnych do zaprezentowania się z branży medialnej czy motoryzacyjnej)

W poprzednim sountracku wykonanym przez gwiazdy polskiego HIP HOP-u (PIH-a, Pyskatego i Erdego) była mowa o szybkiej jeździe, ryzyku i adrenalinie...Tu jest tylko i wyłącznie poświęcony MOTOCYKLOM czyli STUNCIE...Druga zapowiedz filmu pojawi się w ciągu 2-3 miesięcy..tuż przed wydaniem filmu...kto zaśpiewa? co na niej będzie? to już niespodzianka...Na tym filmie na pewno nie zobaczysz jazdy po mieście łamiącej przepisy, ale zobaczysz oprócz ciekawych zawodników, wywiadów, mnóstwo lekko ocenzurownaych humorystycznych scen...czyli sporo garania, śmiechu i dobrej jazdy...

SS3 jest naprawdę odjazdową propozycją, nie tylko dla fanów motocykli i co ważne, ukazuję już pewny silny poziom światowy pod względem jazdy i edycji...
Pokaż więcej Ukryj
Dodano: 04-03-2011 23:59 (1 głos) 3.0

Podobne filmy
Gość
Wyślij
Podaj powód zgłoszenia
Wyślij zgłoszenie

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok