Poszukujemy wspolpracownikow do wykladania towaru i prostego montazu w rejonie Oslo, Viken!

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   21-06-2023 10:43   |  Numer ogłoszenia: 100809
  • Stanowisko:wykladanie towaru/montaz

Firma Østheim Montasje AS prowadzi prace budowlane, stolarskie i monterskie, a takze dysponuje zespolami wyspecjalizowanymi w wielu dziedzinach. Zatrudnia około 150 pracownikow budowlanych i monterow.
Siedziba firmy znajduje sie w Kjeller z oddzialem w Drammen, Bergen oraz Trondheim.

Mamy dział konstrukcyjny wykonujący prace stolarskie i betonowe, a także dział montażu, który instaluje meble kuchenne oraz wyposazenie sklepowe i magazynowe, szyldy i różne elementy elewacyjne.

Siedziba glowna miesci sie przy Rolf Olsens vei 28, 2007 Kjeller.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy zaangażowanych pracowników do rozkladania produktow oraz prostego montazu.
    Praca polega na umieszczaniu towarów w sklepach w związku z budową nowych sklepów oraz w związku z przebudową istniejących sklepów oraz pomoc z montażem mebli, rozwiązań ekspozycyjnych itp.
    Stanowisko będzie wiązało się z podróżami.
    Zachęcamy kobiety do aplikowania!
  • Wymagania:
    - Wymagana jest dobra znajomość języka (norweskiego lub angielskiego)
    - Atutem będzie doświadczenie w rozkladaniu produktu
    - Doświadczenie w zakresie wyposażenia sklepów i rozwiązań ekspozycyjnych
    - Dodatkowym atutem jest prawo jazdy kategorii „B”.
  • Oferujemy:
    - Konkurencyjne warunki pracy
    - Dobre srodowisko pracy i placy
    - Zróżnicowane i rozwijajace umiejętnosci projekty
    - Wsparcie finansowe na dalszą edukację, kursy językowe itp.
    - Bezpłatnego kręgarza i fizjoterapeute.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CECHY OSOBISTE
    Zaangażowanie i niezawodnosc
    Dokładnosc
    Niezależnosc i skutecznosc
    Dobrze gdy lubisz wysokie tempo
    Nastawienie na obsługę

    Jeśli masz odpowiednie kompetencje i szukasz nowych wyzwań w swojej dziedzinie, wyślij nam aplikację już dziś!

    Wnioski będą rozpatrywane na bieżąco.

    Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wyślij nam e-mail: jobbsoknad-m@oestheim.no

Zobacz więcej zdjęć