MONTERZY PLYT KARTONOWO-GIPSOWYCH

Viken, Drammen  |   7 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 94266
MONTERZY PLYT  KARTONOWO-GIPSOWYCH
  • Stanowisko:MONTER PLYT GIPSOWO-KARTONOWYCH

Works AS jest preznie rozwijajaca sie firma bemaningowa , na rynku jestesmy od 2017 roku.

Works AS Aktualnie poszukuje monterow plyt kartonowo-gipsowych,   do wykonywania prac na zlecenie naszego klienta.

  • Miejsce pracy:
    Drammen Oslo Lier
  • Opis stanowiska:
    Praca na projektch przy montarzu plyt kartonowo-gipsowych w rejonie Viken - Paca na zlecenie klienta firmy Works AS
  • Wymagania:
    - Doswiadczenie w pracy
    - Umiejetnosc utrzymania wysokiego tempa w pracy
    - Bezkonfliktowosc i chec tworzenia dobrej atmosfery na projektach oraz kreowania pozytywnego wizerunku firmy
    -Wlasny samochod lub prawo jazdy kat B
    - Numer personalny lub D numer jest wymagany
  • Oferujemy:
    -Praca w mlodym, dynamicznym zespole dla naszego klienta
    ciekawe i pelne wyzwan projekty na terenie Oslo, Drammen i okolicach
    -Mozliwosc rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    -Stabilne warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie
    bardzo dobra atmosfera w pracy
    - Opieka polskich konsultantow
    - Pensja w systemie godzinowym co 14 dni
    - Pokrycie kosztow dojazdu do pracy
    - Dodatek godzinowy do narzedzi
    - Proponawana stawka na powyzszym stanowisku to 205 kr/h
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wiecej o nas znajdziesz na

    Zapraszamy do kontaktu : dorota@pobworks.no
    +47 90606810

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
90X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 2861