HYDRAULIK PRZEMYSLOWY - projekt do konca 2024

Vestfold og Telemark  |   30-11-2023 08:06   |  Numer ogłoszenia: 103526
  • Stanowisko:Hydraulik przemyslowy
  • Branża:Przemysł
Sonar poszukuje wykwalifikowanych hydraulików/monterów rur przemysłowych.
  • Opis stanowiska:
    * Praca m.in. ze stalą nierdzewną
    * Hydraulik bedzie pracować w zespole ze spawaczami
    * Prace realizowane sa wewnatrz i na zewnatrz projektu
  • Wymagania:
    * Doświadczenie w zawodzie
    * Angielski w stopniu komunikatywnym
    * Ważny certyfikat prac na gorąco
  • Oferujemy:
    * Praca rotacyjna/obrót
    * Dobre warunki wynagrodzenia w drodze umowy
    * Płatne nadgodziny
    * Zakwaterowanie pokryte
    * Możliwość zleceń długoterminowych, do roku 2024+
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli interesuje Cię nasza oferta, bardzo proszę wysyłać CV oraz kopie wymaganych dokumentow mailem lub zadzwonic.

    Osoba do kontaktu: Anniken
    al@sonar.no
    0047 454 80 896

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok