Dekarz

Cała Norwegia  |   04-07-2019 11:16   |  Numer ogłoszenia: 89163
Dekarz
  • Stanowisko:Dekarz
Jobbassistanse AS to norweska, stabilna firma, która od 10 lat specjalizuje się w wynajmowaniu dekarzy na rynek norweski. Firma cieszy się dużym zaufaniem wśród naszych partnerów. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o umowę zawartą z norweskim pracodawcą, która obejmuje ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych.
Skontaktuj się z nami: +48 692 435 736 lub rekrutacja@jobbassistanse.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Pokrywanie papą termozgrzewalną i/lub membraną PVC dachów płaskich
  • Wymagania:
    •doświadczenie w pracy jako dekarz dachów płaskich
    •umiejętność zgrzewania papy termozgrzewalnej lub/oraz foli PVC
    •znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
    •prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    •zatrudnienie na norweskich warunkach
    •atrakcyjne wynagrodzenie
    •pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą za granicą
    •wparcie dedykowanego koordynatora polskojęzycznego przez cały okres współpracy
    •pełne wyposażenie w nową odzież roboczą i niezbędne narzędzia
    •samochód służbowy
    •zakwaterowanie za dodatkową opłatą
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o kontakt pod numerem: +48 692 435 736 lub mail: rekrutacja@jobbassistanse.no

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 542