Cieśla szalunkowy

Vestland  |   20-12-2023 12:05   |  Numer ogłoszenia: 102313
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy

FIRMA WORKSHOP – oddzial w Bergen poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych.

Zakres obowiązków:
- montaż tradycyjnych systemów szalunkowych na podstawie rysunku technicznego

- montaż szalunków systemowych, Peri i Doka
- szalowanie ścian i fundamentów konstrukcji betonowych

Wymagania:
-  minimum 3 lata doświadczenia (atutem jest doświadczenie zdobyte w Norwegii)
-  znajmość rysunków
-  znajomość systemów szalunkowych
-  znajomość szalowania systemem tradycyjnym
-  mile widziane wykształcenie kierunkowe
-  dobra kondycja fizyczna
-  umiejętność komunikowania się w języku angielskim lub norweskim

- aktualne kursy - zabezpieczenie przed upadkiem, hakowy

Oczekiwania:
-  przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy
-  bycie efektywnym, samodzielnym, odpowiedzialnym, pracowitym
-  zaangażowanie
-  pozytywne nastawienie do ludzi i pracy

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie

- platny dojazd do pracy
- umowę o prace
- ubezpieczenie w oparciu o norweskie prawo pracy
- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- ciagłość pracy, długoterminowe projekty
- wypłaty co dwa tygodnie
- pomoc w organizacji ewentualnych formalności urzędowych
- możliwość zakwaterowania poprzez naszą firme

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: mariusz.draminski@workshop.no

lub kontakt telefoniczny: +47 973-73-322

Rozpoczecie projektu juz w Styczniu!!!

Workshop Bemanning & Kompetanse to jedna z największych agencji pracy w Norwegii, która zajmuje się sektorem budowlanym jak i przemysłowym.

  • Miejsce pracy:
    Bergen