Komunikat prasowy

Norwegia wydłuża ograniczenia wjazdu. Obowiązują do odwołania

Natalia Szitenhelm

20 kwietnia 2021 14:21

Udostępnij
na Facebooku
39

Wszyscy podróżni w dalszym ciągu muszą przestrzegać surowych restrykcji wjazdowych. /zdjęcie ilustracyjne stock.adobe.com/standardowa/niyazz

20 kwietnia Ministerstwo Sprawiedliwości ogłosiło przedłużenie obowiązywania surowych ograniczeń wjazdu do Norwegii.
Reklama
Taki scenariusz był niemal pewny - ograniczenia wjazdu obowiązywać miały wstępnie do jutra, jednak zalecenie MSZ, by unikać niezbędnych podróży zagranicznych do 15 maja, a także wypowiedzi polityków - np. szefowej resortu sprawiedliwości Moniki Mæland na temat wakacji za granicą, wskazywały że Norwegia tak szybko nie zniesie restrykcji.

Podróżnych nadal obowiązują m.in. ograniczenia wjazdu dla cudzoziemców, wymagania rejestracji przed podróżą, testów, a także kwarantanny hotelowej.

Do odwołania

Rząd podjął decyzję, że zaostrzenie ograniczeń wjazdu, które wprowadzono od 29 stycznia 2021 r., będzie kontynuowane do odwołania, w pierwszej kolejności do 12 maja włącznie, czytamy w komunikacie prasowym resortu. - Sytuacja epidemiczna wciąż jest poważna. Konieczne jest wydłużenie surowych ograniczeń wjazdu. (...)  Ponowne otwarcie nastąpi stopniowo i w sposób kontrolowany w oparciu o rządowy plan - skomentowała Mæland.
Minister sprawiedliwości Monica Mæland. /zdjęcie ilustracyjne

Minister sprawiedliwości Monica Mæland. /zdjęcie ilustracyjne Źródło: regjeringen.no/materiały prasowe/Torbjørn Tandberg

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Megip

22-04-2021 23:23

mart enty
A no co liczyłeś? Nikt nie mówił, że w tym pięknym pudełku, znajdziesz mądrość, elokwencję, wyszukany dowcip, mężczyznę w mężczyźnie czy kobietę w kobiecie... Nie wygenerujesz żadnych emocji przez portale. Pytasz po co takie posty(?)...Może liczą na wzniecenie rewolucji lejeczkami i komciami? A może chcą nap*******ć na oślep w innych bo sprawia to przyjemność? Nie chcę studzić czyjegoś zapału do dalszej walki o to co ważne, kto ma rację a kto nie... ważne, by nie bić na oślep i pamiętać o pewnych zasadach. Bo nawet najlepszy wojownik nie wali na oślep w emocjonalnym szale. Rozróżnia wroga od tego, kto wrogiem nie jest. A także nie daje się wciągać w pułapki...

Rafał Wus

22-04-2021 22:25

A możesz mnie oświecić jeszcze kto to jest dla ciebie Witold?

Nieznam człowieka a przynajmniej sobie nie przypominam.

Onty_Ja_Gabriel_3.

22-04-2021 19:05

Rafik83 napisał:
Nie znam cie więc czemu mam pisać na forum gdzie mieszkam, ale tak mieszkam na Haslum mam na imię Rafał i udzieliłem się tu pierwszy raz od kilku lat, więc nie rozumiem o co chodzi z tym traktowaniem przez ludzi.
Cóż jeżeli nie kłamiesz, to faktycznie jesteś tym za kogo się podajesz na tym forumie.

To z mojej strony, taka riposta przeciwko temu co zarzucał tobie kłamstwo.
W Norge nie trzeba się znać, by sprawdzić kogoś dane, w ogólnym spisie mieszkańców.
Ja tak daleko nie sięgałem, wystarczyło wpisać twoje imię i nazwisko w system >1881< i wyskoczył adres razem z numerem telefonicznym.

A możesz mnie oświecić jeszcze kto to jest dla ciebie Witold?

Rafał Wus

22-04-2021 17:33

BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
15 LAT!!!!!!!
PO PRAWDZIWYM NAZWISKIEM!!!!!! KTÓRYM????? MAKOSKI???? KACZMAREK????WUS?????
IIIIIHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA
Przyjechałeś wczoraj i jutro wyjedziesz sezonowcu, 15 lat......w kraju który nienawidzisz, wśród ludzi którymi gardzisz????? co ty w ogóle tu wypisujesz?????
masz wszystkich dookoła za tak tępych jak sam jesteś?
Śmiać mi sie chce, jak ja tu przyjechałem to ty nie miałeś pojęcia co to Norwegia i
ogólnie dziwny klimat tu macie, atakujecie się na wzajem będąc z tego samego kraju na obczyźnie zamiast trzymać się razem dziwić się później że sami jesteście tak szanowani jak szanujecie siebie na wzajem.
Swoją drogą musiał ci ten makoski na odcisk nadepnąc że nie bierzesz pod uwagę że mogą tu też zaglądać inni. Nie tylko Ty i Makoski

Rafał Wus

22-04-2021 14:45

Nie znam cie więc czemu mam pisać na forum gdzie mieszkam, ale tak mieszkam na Haslum mam na imię Rafał i udzieliłem się tu pierwszy raz od kilku lat, więc nie rozumiem o co chodzi z tym traktowaniem przez ludzi.

Onty_Ja_Gabriel_3.

22-04-2021 13:17

Rafik83 napisał:
A jeśli tak? I później się dziwisz iż uczestnicy tego forum, traktują ciebie w taki a nie inny sposób.
Zadałem proste pytanie, a ty starasz się go rozwinąć w powieść.
Żałosne.

Rafał Wus

22-04-2021 12:33

RafalC75 czy myślisz że każdy robi jak ty, masakra jakaś ja to ja Rafal nie żaden Makowski

Rafał Wus

22-04-2021 12:30

A jeśli tak?

Onty_Ja_Gabriel_3.

22-04-2021 04:19

Rafik83 napisał:
Żaden makoski tylko tak jak jest w niku nie ukrywam się za jakąś dziwną nazwą tylko jestem sobą nie wstydzę się ani nazwiska ani pochodzenia. Jestem tu id 15 lat legalnie i wiem co mówię, i nie tylko ja tak myślę. Porostu mam odwagę powiedzieć to pod prawdziwym nazwiskiem bi jaja to trzeba mieć zawsze nie tylko po drugiej stronie monitora.
Hei czy Ty mieszkasz w 1344-Haslum.

Polakos

21-04-2021 23:15

To ty synku jesteś jakiś ograniczony.
Nie mieszaj mojego prywatnego nicka do jakiś swoich prywatnych rozgrywek na tym portalu.
Jeżeli twoim celem jest dokopanie wszystkim którzy mają inne zdanie niż Ty i ich obrażanie bo jesteś anonimowy czujesz się bezkarny to zapraszam cię jutro o 20 do Oslo koło tygrysa i wyjaśnimy sobie kilka spraw .
Zobaczymy czy jesteś taki mocny jak w pisaniu .
Odwal się od mojego prywatnego nicka "Polakos" raz na zawsze głąbie

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram