Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pisanie - Norwegia

Czytali temat:
(6694 niezalogowanych)
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
tak sie zastanawiam czy nie było by praktyczniej gdyby była do dyspozycji wirtualna klawiatura norweska ?
nie każdy jest orłem.....a czasem jest potrzeba napisania czegoś po norwesku
co ty na to administracjo czy jak cię tam zwać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
wirtualna klawiatu:ra zeby znaczki byly czy wirtualny translator bo z posta nie wynika jednoznacznie za czym postulujesz.... ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
251 Postów

(broom feie)
Stały Bywalec
retier1 napisał:
tak sie zastanawiam czy nie było by praktyczniej gdyby była do dyspozycji wirtualna klawiatura norweska ?
nie każdy jest orłem.....a czasem jest potrzeba napisania czegoś po norwesku
co ty na to administracjo czy jak cię tam zwać
Nie ma problemu , by używać takiej klawiatury . Jest ogólnodostępna na Norweskim Translatorze ...
www.translate.google.no
Co prawda wyświetla się polski jednak wystarczy zmienić znaki i wyświetli się klawiatura z norweskimi znakami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
JLK21 napisał:
wirtualna klawiatu:ra zeby znaczki byly czy wirtualny translator bo z posta nie wynika jednoznacznie za czym postulujesz.... ))

chodzi mi o norweskie znaki......jak na lizusie np.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
broom feie napisał:
retier1 napisał:
tak sie zastanawiam czy nie było by praktyczniej gdyby była do dyspozycji wirtualna klawiatura norweska ?
nie każdy jest orłem.....a czasem jest potrzeba napisania czegoś po norwesku
co ty na to administracjo czy jak cię tam zwać
Nie ma problemu , by używać takiej klawiatury . Jest ogólnodostępna na Norweskim Translatorze ...
www.translate.google.no
Co prawda wyświetla się polski jednak wystarczy zmienić znaki i wyświetli się klawiatura z norweskimi znakami.



jak to wygląda technicznie przy pisaniu na priv i forum ? od razu mówię że nie jestem w tym oblatany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kiedys jak jeszcze nie mialem norweskiej klawiatury to kopiowalem znaki z free.of.pl/k/kupikowski/norsk/ )))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
retier1 napisał:...jak to wygląda technicznie przy pisaniu na priv i forum ? od razu mówię że nie jestem w tym oblatany
To załóż sobie skrzydła i będziesz latał...jak ...Ikar... , tylko bądź od Niego mądrzejszy !.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Póki co ....nogi mi wystarczają do mojego latania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok