Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wynajem mieszkania 20-23.06 - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Swies Karol Pitek Riggman AgnieszkaDueskau (233 niezalogowanych)
3 Posty
AgnieszkaDueskau
(AgnieszkaDueskau)
Wiking
Witam,
Mąż ma zawody 20-23.06 w Podnoszeniu ciężarów.
Czy ktoś ma w tym terminie wolny flat? apartamet, mieszkanie . Zawody są w hotelu w centrum Quality... więc lokalizacja miasto najlepiej nam odpowiada.
Mam oferty ale wolała bym od naszych rezerwować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman) Online
Wyjadacz
airbnb, mysle ze w hotelu quality tez sa wolne pokoje. Nikt wam nie wynajmnie na pare dni. Nie dziadujcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
AgnieszkaDueskau
(AgnieszkaDueskau)
Wiking
Jak ja słyszę takie gadanie... nikt wam nie wynajmie na parę dni.... matko święta... Polacy przylatują na zawody międzynarodowe - świata-Europen Masters Weightlifting
Pytam się czy Polacy też mają mieszkania na wynajem... żeby nie szukać za długo..
Zapraszam zresztą na zawody pokibicować naszym.
Polonia... ładne mi podejście.
Tak są miejsca w tym hotelu z 22-23!!
a w innym -- Apartament najdroższy--
więc jak i tak mam wynająć mieszkanie to wolę od polaka!!! BO JESTEM Z POLSKI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman) Online
Wyjadacz
z takim podejsciem to lepiej nie wchodz do kogos bo razem z mezem dostaniecie kopa po 5 min rozmowy. Na krotkie sa hotele/hostele a na dluzsze pobyty pokoje od polakow tyle ze Ty tu jakies zadania wypisujesz a to jest niezbyt widziane wiec jak chcesz od polaka to jak to powiedzial nasz narodowy karakan....SPIEPRZAJ DZIADU
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
AgnieszkaDueskau
(AgnieszkaDueskau)
Wiking
Serio, Oj ktoś tu nie ma pracy... I duuuużo wolnego czasu....Marnuje na bezowocne sugestie. Proszę jeżeli uważasz że rada =nikt wam nie wynajmie =ma sens... To współczuję zaściankowego myślenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok