Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
Mundas (1319 niezalogowanych)
5 Postów
Joanna Lukomska
(ficus)
Wiking
Szukam pracy sprzatanie lub opieka nad dzieckiem lub inne propozycje .Mam 47 lat przyjechalam tutaj do meza, jestem odpowiedzialna i sumienna osoba .Niepalaca mam prawo jazdy i znam podstawy jezyka angielskiego .Jesli ktos wie gdzie potrzebuja do pracy to prosze o informacje lub jesli macie jakies namiary to napisz bede bardzo wdzieczna moj nr. tel. norweski 96889957
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
nie pomysl,że jestem nie miła,ale w tym kraju liczysz to licz na siebie....codziennie ktoś się ogłasza w tej samej sprawie...ale....cisza.... a nam już się nie chce odp w tym temacie,bo wałkowany ten temat jest codziennie... przerób forum sobie to będziesz wiedziała jak duże są szanse na pracę z podstawowym ang myślę,że znajdziesz pomocne wskazówki i rady oraz linki gdzie szukac pracy.... niech mąż też pyta znajomych,bo na forum raczej nie licz no chyba ze...pozdrawiam

Ps
namiary znajdziesz,ale na prace ze ktos ci ją da to wątpię,a dlaczego to wszystkiego się dowiesz po przemaglowaniu forum...jedna rada kuj jezyk norweski i to jak najszybciej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Joanna Lukomska
(ficus)
Wiking
Witam ,dziękuję za informację i cieszę się że ktoś się wogóle odezwał bo jak zauważyłam to tutaj Polacy są jacyś niedostępni .Pracowałam kilka lat w Anglii i tam nie było tak że Polak zobaczył Polaka i nieodezwał się .Wszyscy się do siebie uśmiechali i witali a tutaj cisza .A szkoda bo powinniśmy się trzymać razem tym bardziej w obcym kraju.Posłuchałam Twojej rady i poczytałam forum i ogłoszenia i jestem przerażona .Jestem tutaj z mężem i jeśli jest Ci smutno i nudno to napisz lub zadzwoń możemy się spotkać i wspólnie spędzić miło czas .Często jezdzimy na wycieczki ,basen i nordic waking.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
ficus napisał:
Witam ,dziękuję za informację i cieszę się że ktoś się wogóle odezwał bo jak zauważyłam to tutaj Polacy są jacyś niedostępni .Pracowałam kilka lat w Anglii i tam nie było tak że Polak zobaczył Polaka i nieodezwał się .Wszyscy się do siebie uśmiechali i witali a tutaj cisza co ty pierdolisz? na jakim kontynencie leży ta twoja anglia? pakuje konserwy w walizke i jade tam!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ja tez tam chce jechac
bo tu Polacy to tylko kradna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Jasie wędrowniczki czego nie siedzą tam gdzie była praca?
Czy funt spadł i mniej pieniędzy się wysylalo czy co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok